sc psy 1

Науково-методична робота викладачів є невід’ємною складовою діяльності Криворізького педагогічного. Кафедра загальної та вікової психології психолого-педагогічного факультету не лише активно здійснює дослідницьку роботу, а й залучає до неї студентів.

В умовах карантину викладачі кафедри продовжують свої наукові дослідження: готують до друку статті, тези доповідей на всеукраїнських конференціях, працюють над дисертаціями та збирають матеріали, дотичні темам досліджень.

sc psy 2

Для підвищення професійної майстерності науково-педагогічні працівники кафедри загальної та вікової психології виконують різноманітну методичну роботу: проводять консультації з написання курсових робіт, перевіряють наукові статті та готують студентів до участі в конференції молодих науковців у Херсоні, продовжують роботу над посібниками, створюють методичні рекомендації та блоки завдань на платформі Moodle.

sc psy 3

Під час карантину викладачі Криворізького педагогічного не полишають науково-методичну роботу, яка спрямована на вдосконалення навчання та винайдення нових принципів ефективного управління освітнім процесом.

Популярне
Зворотний зв'язок