sc fiz1

Під час карантину викладачі кафедри фізики та методики її навчання фізико-математичного факультету КДПУ організовують науково-методичну роботу, спрямовану на проведення наукових досліджень із певних проблем, забезпечують і вдосконалюють наявні форми та види елементів освітнього процесу.

sc fiz2

На кафедрі оновлюють електронні курси на платформі Moodle, доповнюють навчальні програми й силабуси дисциплін, здійснюють розробку методичних рекомендацій, тестів, практичних та індивідуальних завдань.

sc fiz3

Викладачі кафедри фізики та методики її навчання готують тези та доповіді у співавторстві з аспірантами для представлення на таких наукових конференціях: IX Міжнародній науково-технічній конференції «Сенсорна електроніка та мікросистемні технології»; «Nanotechnology and nanomaterials»; IX Українській науковій конференції з фізики напівпровідників.

Професорсько-викладацький склад Криворізького педагогічного здійснює навчальну, наукову та методичну діяльність, яка орієнтована на створення методів ефективного управління освітнім процесом і вдосконалення професіоналізму й майстерності науково-педагогічних працівників.