sc rus1

На кафедрі російської філології і зарубіжної літератури факультету іноземних мов використовують найрізноманітніші форми науково-методичної роботи. Прес-центр дізнавався деталі організації наукової та методичної роботи кафедри під час карантину.

sc rus2

Викладачі кафедри здійснюють підготовку до проведення ІІІ Всеукраїнської інтернет-конференції «Актуальні питання філології та методики викладання мов»; готують наукові статті до ІІІ Міжнародної наукової конференції «Аналіз і інтерпретація художнього тексту: проблеми, стратегії, досліди» та VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Dynamics of the development of world science».

sc rus3

На кафедрі триває методична робота: відбувається консультування здобувачів вищої освіти, які пишуть курсові та магістерські роботи й виконують кваліфікаційні завдання з методики викладання російської та зарубіжної літератур, здійснюється наукове керівництво. Викладачі допомагають студентам у написанні статей для участі в різноманітних інтернет-конференціях, доопрацьовують силабуси навчальних дисциплін, оновлюють екзаменаційні завдання, готують матеріали електронних курсів для подальшого розміщення в СУЕНК КДПУ, формують програми вступних випробувань.

Науково-педагогічні працівники університету приділяють особливу увагу вибору форм і напрямків науково-методичної роботи, які сприяють творчому розвитку викладачів і підвищенню результативності освітнього процесу.