sc socwork1

Викладачі Криворізького педагогічного приділяють велику увагу організації освітнього процесу та науково-методичній роботі. В умовах карантину на кафедрі соціальної педагогіки і соціальної роботи психолого-педагогічного факультету здійснюється різнопланова науково-методична робота.

sc socwork2

Викладачі кафедри контролюють написання студентських курсових робіт, створюють силабуси навчальних дисциплін, готують тези на ХІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми психології особистості та міжособистісних взаємин» та V Міжнародну науково-практичну конференцію з соціальної роботи «Розвивальний потенціал сучасної соціальної роботи: методологія і технології», працюють над розділами монографії.

sc socwork3

Науково-методична робота є важливою складовою освітнього процесу в Криворізькому педагогічному: вона спрямована на вдосконалення фахової майстерності педагогічних працівників та підвищення якості професійної підготовки здобувачів вищої освіти.