img28

Навчання в дистанційному режимі під час карантину потребує повного й оперативного виконання завдань науково-методичної та організаційної діяльності. На кафедрі початкової освіти триває робота з належного забезпечення освітнього процесу.

img29

Викладачі кафедри створюють та оновлюють зміст і методичний супровід електронних курсів на платформі Moodle, продовжують роботу над власними науковими дослідженнями та здійснюють керівництво студентською науковою роботою. Нещодавно на кафедрі було укладено черговий випуск щорічного збірника студентських наукових праць «Актуальні питання теорії і практики початкового навчання», який містить результати роботи студентів у проблемних групах і наукових гуртках протягом 2019-2020 н. р. Тематика студентських робіт, опублікованих у збірнику, охоплює низку перспективних напрямків дослідження.

img57

Науково-педагогічні працівники кафедри організували й провели звітну наукову Zoom-конференцію студентів за 2019 рік. На трьох секційних засіданнях конференції було представлено доповіді з актуальних питань методики навчання української мови й читання та природничо-математичних дисциплін у початковій школі й актуальних питань педагогіки початкової освіти.

img58

В умовах карантину кафедра початкової освіти здобула одразу дві перемоги в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта» та презентувала роботу, що посіла III місце цього конкурсу, на загальноуніверситетській звітній науковій Zoom-конференції студентів.

12205
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок