asp philol

Протягом кількох тижнів прес-центр інформував вас про можливості аспірантури Криворізького педагогічного. Завершує цикл ознайомчих дописів спеціальність 035 Філологія.

asp philol 1

Освітньо-наукова програма – це документ, який визначає базові аспекти навчальної діяльності аспірантів. Головною метою навчання є забезпечення підготовки у філологічній (мовознавчій/літературознавчій) царині, формування спеціальних (фахових) компетентностей.

asp philol 2

Освітній процес передбачає вивчення універсальних і спеціальних дисциплін. Перші викладають на всіх спеціальностях аспірантури; це, наприклад, філософія, академічне письмо та риторика, іноземна мова академічного спрямування тощо. Предмети циклу спеціальної складової – це дисципліни на вибір здобувача, відповідно до його або її мовознавчих/літературознавчих наукових інтересів.

asp philol 3

Упродовж 4 академічних років аспірант набуває всіх необхідних компетенцій різного типу: соціально-особистісних, загальнонаукових, інструментальних, загальнопрофесійних, спеціалізованопрофесійних. Саме ці комплексні й наскрізні навички сприяють розвитку професіоналізму особистості.

asp philol 4

Варто зазначити, що майбутні науковці отримують наставників – докторів наук, які супроводжують їх упродовж усього академічного шляху. Саме вони допомагають аспірантам робити перші кроки в науку. Керівником спеціальності 035 Філологія є докторка філологічних наук, професорка, завідувачка кафедри української мови Ж. В. Колоїз.

asp philol 5

Випускники спеціальності отримують можливості працевлаштування в університетах або наукових організаціях, можуть обіймати наукові посади у сфері комунікацій, управління та досліджень.

Аспірантура Криворізького педагогічного –
ваш надійний шлях до професійної досконалості!