0 1

Криворізький педагогічний активно долучається до сучасного інформаційного простору світового наукового співтовариства. Розпочато створення персональних веб-сторінок науковців університету, триває реєстрація науково-педагогічних працівників у наукометричних базах даних Гугл.Академія і ORCID, регулярно поповнюється електронний архів Криворізького педагогічного. На допомогу науковцям фахівцями університетської бібліотеки створено добірку корисних посилань для всіх, хто бажає брати активну участь у міжнародній науково-дослідницькій діяльності, знайомитися з досвідом колег, поширювати власні наукові результати.

Дописи від кафедри інформатики та прикладної математики «Створення та підтримка бібліометричного профілю науково-педагогічного співробітника: репрезентація у Бібліометриці української науки» і «Створення та підтримка бібліометричного профілю науково-педагогічного співробітника: коригування профілю науковця у Scopus» стануть у пригоді як провідним ученим нашого університету, так і дослідникам, які тільки починають свій шлях у науці. Принципи «Етичного кодексу ученого України» допоможуть науковцям визначитися з орієнтирами власної науково-дослідницької діяльності, нагадають про основні засади академічної доброчесності.

Міжнародні стилі цитування та посилання в наукових роботах, ДСТУ 8302:2015 «Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання», вимоги до оформлення дисертацій і монографій, послуга з визначення індексів УДК від бібліотеки університету – важливі ресурси для науковця, небайдужого до власної публікаційної активності. Актуальні інструктивні матеріали з питань заповнення персональних сторінок та імпорту статей в ORCID з Гугл.Академії від завідувача кафедри філософії, кандидата філософських наук, доцента Н. П. Козаченко стануть у пригоді тим, хто хоче отримати більше від власної кросплатформенної системи наукометричних ресурсів.

Ці та багато інших корисних посилань доступні для всіх охочих у рубриці «Науковцям» бібліотечної сторінки. Бібліотека Криворізького педагогічного пильно відслідковує світові тенденції роботи наукового співтовариства та активно долучається до створення інформаційного простору академічної громади КДПУ. Не залишається книгозбірня і осторонь функціонування одного з базових наукових ресурсів Криворізького педагогічного - репозитарію академічних текстів. Основне призначення  репозитарію  – накопичення, систематизація та зберігання в електронному вигляді інтелектуальних продуктів  університетської спільноти, надання відкритого доступу  до  них  засобами  Інтернет-технологій, поширення цих  матеріалів у середовищі світового науково-освітнього товариства. Пропонуємо до вашої уваги детальну інструкцію з користування електронним архівом університету.

Посилання на репозитарій розміщено на сторінці бібліотеки.

 


 

3650
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31