zno ukr20 1

15 лютого 2020 року у стінах Криворізького педагогічного відбулося тренувальне моніторингове тестування з української мови та літератури.

Моніторингове тестування має профорієнтаційне спрямування та знайомить учнів із процедурою ЗНО. Обов’язковим предметом для вступу на будь-яку спеціальність є українська мова та література.

zno ukr20 2

Участь у тестуванні змогли взяти не тільки всі, хто завчасно зареєструвався на сайті університету, а й абітурієнти, що не здійснили попередню реєстрацію. Серед учасників тестування були як учні шкіл, так і представники гімназій, ліцеїв, коледжів, технікумів: Криворізької гімназії № 95, Криворізької педагогічної гімназії, Криворізької гімназії № 91, Криворізької гімназії № 49, Криворізького Покровського ліцею, Криворізького медичного коледжу, Криворізького обласного музичного коледжу, Криворізького технічного коледжу Національної металургійної академії України, КНВК № 129 «ГЛАС», Криворізького НВК № 35. У випробуванні взяли участь і студенти різних спеціальностей закладів І-ІІІ рівнів акредитації ДВНЗ «Криворізький національний університет».

zno ukr20 3

«На моніторингове тестування було зареєстровано 629 осіб; присутні були 533 учасники. Викладачі нашого факультету формували блоки питань за зразком зовнішнього незалежного оцінювання: 70% завдань з української мови та 30% – з української літератури. Зважаючи на досвід попередніх років, із розроблених нами тестів було вилучено академічне есе, оскільки учні жодного разу його не писали», – зазначила завідувач кафедри української мови, д. філол. н., проф. Ж. В. Колоїз.

zno ukr20 4

Тести, розроблені викладачами факультету української філології, відрізнялися від зовнішнього незалежного оцінювання лише частково. Моніторинг складався з 50 запитань: 35 запитань з української мови та 15 – з української літератури. Тестування передбачало вибір однієї правильної відповіді, визначення відповідностей та виконання певних завдань до тексту.

zno ukr20 1

Задля дотримання конфіденційності, під час реєстрації кожен учасник моніторингу отримав особистий шифр, за яким зможе дізнатися свої результати на сайті КДПУ. Нагадаємо, що 22 лютого 2020 року о 10.00 в Криворізькому педагогічному проходитиме тренувальне тестування з хімії.

«Усі люди від природи прагнуть до знань», - був переконаний видатний давньогрецький філософ Аристотель. Тож маємо постійно підвищувати рівень своєї ерудиції!