dist uml 1

Прес-центр продовжує інформувати про здійснення освітнього процесу в умовах дистанційного навчання. Кафедра української мови факультету української філології використовує низку засобів для своєчасного виконання навчальних планів.

dist uml 2

Викладачі кафедри активно займаються оновленням навчально-методичного забезпечення дисциплін. На платформі MOODLE розміщені лекції, завдання до практичних та лабораторних занять, тести для контролю виконаної студентами роботи та навчальні програми з дисциплін.

dist uml 3

Перевірка виконання роботи та консультування студентів здійснюється не лише через платформу MOODLE, а й завдяки іншим каналам зв'язку чи альтернативним варіантам технологій дистанційного навчання. На сайті Криворізького педагогічного, у новинах кафедри української мови, розміщуються оголошення про оприлюднену інформацію чи завдання з певної дисципліни в СУЕНК КДПУ.

dist uml 4

Сьогодні освітній процес успішно здійснюється у формі дистанційного навчання, що забезпечує інтерактивну взаємодію викладачів та студентів. Професорсько-викладацький склад Криворізького педагогічного, застосовуючи сучасні інформаційно-комунікаційні технології, забезпечує високий рівень організації навчання та ефективну взаємодію зі здобувачами вищої освіти. Слідкуйте за новинами, щоб більше дізнатися про освітній процес, організований факультетами та кафедрами університету.