dist ped met TO 1

Кафедра педагогіки та методики технологічної освіти завжди організовує для студентів ефективні форми взаємодії. Прес-центр дізнавався подробиці організації дистанційного навчання на кафедрі.

dist ped met TO 1

Головною тактикою кафедри педагогіки та методики технологічної освіти є забезпечення постійної інформаційної підтримки для студентів. Переважна більшість викладачів взяла на озброєння метод індивідуальної та/або групової консультації.

Професорсько-викладацькій склад працює з молоддю через електронну пошту. Студенти виконують отримані онлайн завдання та надсилають результати своєї роботи для перевірки. Така взаємодія дає змогу систематично контролювати успішність студентства.

dist ped met TO 2

На додаток до цього, викладачі створюють Viber-чати для швидкої та ефективної комунікації. Ознайомившись із завданнями, молодь може поставити питання в реальному часі та оперативно отримати розгорнуту відповідь.

dist ped met TO 3

Уже традиційним методом навчання є система управління електронними навчальними курсами Moodle. Здобувачі вищої освіти з легкістю можуть записатися на курс певної дисципліни, після чого для них відкривається доступ до інформативних статей, корисних матеріалів і тестів для самоперевірки.

Травень 2024