img24

2-5 листопада 2020 року в КДПУ відбувся онлайн-виїзд експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти задля проведення акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки за третім рівнем вищої освіти.

img25

Роботу експертної групи було проведено за погодженою із КДПУ програмою у форматі інтерв’ювання визначених експертами фокус-груп, до яких увійшли керівництво КДПУ, науково-педагогічні працівники, які забезпечують реалізацію освітньо-наукової програми, здобувачі освітньо-наукової програми, представники наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених, адміністративний персонал університету. До складу експертної групи увійшли В. М. Кушнір, В. В. Черниш та О. М. Цихмейструк (наказ НАЗЯВО № 1286 – Е від 11 вересня 2020 р.).

img48

Окрему зустріч було проведено зі стейкхолдерами освітньо-наукової програми, до якої було запрошено керівників закладів вищої та загальної освіти міста та області, спеціалістів департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

img49

«Робота була напруженою та продуктивною. Спілкування із експертною групою дозволило побачити віддзеркалення результатів роботи науково-педагогічних працівників університету за програмою, поданою на акредитацію, конкретизувати проблемні питання та визначити продуктивні напрями її подальшого розвитку», – зазначила гарант освітньої програми, д-р пед. наук, проф. Т. О. Дороніна.

Цей етап акредитаційної експертизи був першим. Чекаємо на подальші кроки від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, розуміючи наше спільне прагнення до розбудови та оновлення національної системи вищої (зокрема педагогічної) освіти.

Довідково. Детальну інформацію про аспірантуру за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки розміщено на сторінці кафедри педагогіки.

Травень 2024