img31

3 квітня 2021 року в Криворізькому педагогічному відбулося моніторингове тестування з фізики, організоване кафедрою фізики та методики її навчання фізико-математичного факультету.

img32

Тестування проходило з використанням Google-форм. Для виконання завдань учасникам необхідно було пройти попередню реєстрацію, вказавши основну інформацію про себе.

Моніторинг складався із 38 завдань різних рівнів складності: визначення однієї правильної відповіді (20 питань), встановлення відповідності (4 питання), визначення двох розгорнутих відповідей (4 питання) та розв’язання задач, що передбачають відкриту відповідь (10 питань).

img70

«Обрані нами завдання відповідають чинній програмі ЗНО та покликані допомогти учням визначити рівень своїх знань задля того, щоб потім мати можливість скорегувати їх. Враховуючи те, що ЗНО з фізики не є обов’язковим, його складає невеликий відсоток випускників. За результатами цьогорічного тестування ми можемо говорити про середню успішність учасників, адже більшість просто ознайомилися із завданнями й тому не виконали тести до кінця», – розповіла прес-центру канд. фізико-математичних наук, доц. С. Л. Мальченко.

img71

Учасники, які пройшли тестування й надіслали свої результати, одразу можуть дізнатися кількість набраних балів, а за допомогою таблиці, яка розміщена на першій сторінці Google-форми – визначити отримані результати за 200-бальною шкалою.

Нагадуємо, що наступне моніторингове тестування з математики на базі КДПУ відбудеться 24 квітня 2021 р.

Вітаємо учасників зі здобуттям важливого досвіду
та бажаємо вдалого складання зовнішнього незалежного оцінювання!