img7

Криворізький педагогічний завжди шукає різноманітні шляхи та нові можливості для плідної співпраці. Так, на початку 2021-2022 навчального року викладачі кафедри фізики та методики її навчання фізико-математичного факультету започаткували спільну діяльність із Криворізькою педагогічною гімназією.

img8

Метою такої співпраці є розширення знань, умінь і навичок учнів математичних класів із проведення різноманітних фізичних досліджень та надання профорієнтаційної інформації майбутнім абітурієнтам.

img13

Цьогоріч учні 10-х та 11-х класів Криворізької педагогічної гімназії після ознайомчої екскурсії матимуть змогу протягом усього навчального року проводити експериментальні дослідження з механіки, термодинаміки, електромагнетизму та оптики. Заняття відбуватимуться в навчально-науковій лабораторії з фізики під керівництвом канд. фізико-математичних наук, доц. В. М. Кадченко та магістрантки фізико-математичного факультету О. Богданової. Наразі учні вже відвідали лабораторію та провели перші наукові дослідження.

img14

Головна особливість таких занять – це проведення фізичних дослідів за допомогою сучасних датчиків Vernier, а також інструментальних додатків Google.

Бажаємо учням нових і цікавих наукових відкриттів!

17015
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок