philosophy270219 10

27 лютого 2019 року на базі Молодіжного центру #StudHub Криворізького педагогічного відбувся ІІ тур щорічної загальноуніверситетської олімпіади з філософії.

Подія проводилася у форматі вільної дискусії, до якої долучилися другокурсники всіх факультетів - переможці І туру. Учасники ретельно підготувалися до участі у вирішальному поєдинку: ознайомившись з проблемними питаннями олімпіади, вони опрацювали запропоновані теми за рекомендованими джерелами, сформували власні позиції щодо обраних питань та оформили свої думки у вигляді есе.

philosophy270219 14

На розгляд шанувальників філософії було винесено непересічні проблеми науки про мудрість: елімінативізм пропонував поставити під сумнів існування свідомості, сучасні та класичні концепції суспільного договору змусили думки учасників олімпіади розділитися, а питання користі й недоліків стереотипів надихнули на зовсім не стереотипні роздуми. По кожному з питань виступало по три доповідача; відтак відбувалося загальне обговорення.

Зав. кафедри філософії, к. філос. н., доц. Н. П. Козаченко розповідає: «Другий, вирішальний тур олімпіади вимагає сумлінної підготовки, необхідними складовими якої є написання есе й робота з першоджерелами. А оскільки щороку до філософської олімпіади долучаються кращі студенти – справжня еліта нашої університетської спільноти – кожна така подія стає новою яскравою сторінкою студентського життя Криворізького педагогічного».

philosophy270219 11

Виступи учасників оцінювали досвідчені знавці філософських наук - зав. кафедри філософії, к. філос. н., доц. Н. П. Козаченко, к. філос. н., доценти А. А. Абдула, Г. А. Балута, О. В. Мішалова, к. філос. н., ст. викладач М. М. Брюховецький. За результатами олімпіади визначилися кращі знавці філософії серед студентства КДПУ:

І місце – Анастасія Громова (гр. ІП-17)

ІІ місце – Марія Пунтус (гр. ПНІ-17) і Каріна Гуріна (гр. АНФ-17)

ІІІ місце – Валентин Кималов (гр. МІ-17), Владислав Тимрук (гр. ІП-17) і Олена Баженова (гр. БП-17).

Усі учасники філософських змагань отримали пам’ятні грамоти про участь у традиційній загальноуніверситетській олімпіаді.

Вітаємо кращих знавців філософії – наймудріших студентів Криворізького педагогічного!