skelelazinnia 1

Скелелазіння – це самостійний вид спорту, який полягає у вільному лазінні по природному чи штучному рельєфу. Із 2016 року цей вид спорту увійшов до реєстру як олімпійський.

skelelazinnia 2

Наприкінці 2020 року в Криворізькому педагогічному було урочисто відкрито спеціалізовану аудиторію «Скеля 312», призначену для студентів, викладачів та всіх охочих.

Здобувачі вищої освіти КДПУ мають можливість відвідувати безкоштовну секцію зі скелелазіння задля вдосконалення своєї фізичної форми та відточення вмінь і навичок на практиці. Заняття проходять згідно зі складеним графіком.

skelelazinnia 3

Учасники секції навчаться планувати й працювати в команді, знаходити рішення в нестандартних ситуаціях, гармонічно розвивати всі групи м’язів.

Тренування проводить майстер спорту України, викладачка кафедри фізичної культури та методики її викладання О. О. Куліш.

skelelazinnia 4

Із 2 лютого 2021 року по 18 січня 2022 року всі охочі можуть відвідувати секцію зі скелелазіння. Учасники матимуть можливість здобути нові та розвинути вже набуті навички, поліпшити свій фізичний стан, а також побувати в різних скельних районах України й взяти участь у змаганнях різного рівня.

skelelazinnia 5

«Скелелазіння – це не просто спортивна підготовка, а й розвиток характеру та вміння орієнтуватися в різних життєвих обставинах. Силове навантаження зі скелелазіння ефективніше за фітнес-тренування, розвиває координацію, гнучкість, пластику рухів і витривалість», – розповіла прес-центру О. О. Куліш.

Запрошуємо всіх бажаючих до секцій зі скелелазіння!

14176
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок