080918 16

8 вересня 2018 року Криворізький педагогічний приєднався до спортивно-масових заходів з нагоди Дня фізичної культури і спорту України.

 080918 20

Після урочистого рапорту про відкриття параду ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко у вітальній промові наголосив: наші студенти не тільки беруть активну участь у багатьох спортивних подіях, а й здобувають яскраві перемоги на змаганнях державного й міжнародного рівня. Серед них – і майстри спорту, і чемпіони України, і призери чемпіонатів Європи й світу.

080918 22

На церемонії нагородження кращих з кращих було оголошено подяку викладачу кафедри фізичної культури та методики її викладання О. П. Терещенку, який захищав державність нашої країни на Сході у лавах українського війська. Призери Універсіади-2018 – переможці за 14 видами спорту – отримали почесні грамоти й кубки, а також грошові премії від первинної профспілкової організації КДПУ. Нагороди за високі спортивні досягнення вручили й викладачам кафедри фізичної культури та методики її викладання, і кращим атлетам з числа студентства.

080918 vystupy

Бадьорістю і натхненням ділилися представники музично-хореографічного відділення факультету мистецтв – тріо «Модерн» (кер. доцент кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування М. В. Вікторова) і Анастасія Барасій, студентка з/в гр. ЗММ-17. Вихованці викладача кафедри фізичної культури та методики її викладання Є. В. Кучерган представили учасникам спортивного свята яскравий гімнастичний номер, а факультет географії, туризму та історії підтримав святковий настрій енергійним танцювальним флешмобом.

080918 33

Примхи погоди не стали на заваді святковому настрою і завзяттю наших атлетів та їх вболівальників. Легкоатлетичний пробіг на 1300 м. (відп. викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання С. В. Переверзєва) визначив найшвидших -

  • серед жінок:

- І місце –  Лілія Годун, студентка факультету іноземних мов;

Тетяна Сергіївна Армаш, старший викладач кафедри математики та методики її навчання;

- ІІ місце – Оксана Гребень, студентка факультету української філології;

- ІІІ місце – Дарія Шевченко, студентка факультету географії, туризму та історії;

080918 34

  • серед чоловіків:

- І місце – Дмитро Червєков, студент фізико-математичного факультету;

- ІІ місце – Павло Гладуш, студент фізико-математичного факультету;

- ІІІ місце – Сергій Каштальян, студент  природничого факультету.

У змаганнях з гирьового спорту (відп. викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання І. С. Рудь) взяли участь найсильніші представники студентства КДПУ:

- І місце – Олександр Репетенко, студент природничого факультету;

- ІІ місце – Вадим Мороз, студент природничого факультету;

- ІІІ місце – Євген Кухарин, студент факультету дошкільної і технологічної освіти.

Шанувальники старовинного мистецтва шахів зустрілися у вестибюлі головного корпусу, щоб визначити кращого стратега і тактика Криворізького педагогічного.

080918 43

- Представники всіх факультетів змагалися за олімпійською системою, тож переможець визначився лише один, - розповіла прес-центру доцент кафедри фізичної культури та методики її викладання В. І. Марчик, яка організувала і провела шаховий турнір. - Ним став магістр І курсу факультету іноземних мов Микола Сліпченко, який у напруженій боротьбі протягом трьох турів довів: цього року саме він є найкращим шахістом серед студентства КДПУ. А усіх, хто також бажає на високому рівні опанувати тонкощі улюбленої гри інтелектуалів, чекаємо у шаховому клубі «Еліта» кожного вівторка і четверга з 12 по 17 годину.

080918 10

Вітаємо переможців!

Більше фото у Галереї

 

5490
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31