chess240119 2

24 січня 2019 року в шаховому клубі «Еліта» відбулися змагання з шахів, в яких взяли участь працівники Криворізького педагогічного. Хто отримав перемогу, чорні або білі? Читайте у черговому дописі прес-центру.

chess240119 5

Цього року участь у змаганнях взяли 8 команд педагогічного - факультет мистецтв, фізико-математичний факультет, факультет географії, туризму та історії, факультет іноземних мов, психолого-педагогічний факультет, природничий факультет, факультет дошкільної і технологічної освіти, а також збірна команда адмінперсоналу з працівниками бібліотеки. До складу кожної команди увійшли 2-3 особи, які й зробили свій внесок у загальний рейтинг Універсіади КДПУ.

chess240119 1

Доцент, кандидат біологічних наук В. І. Марчик зазначає: «Змагання з шахів і з шашок мають спільну мету – відпочити й перевірити свої можливості. Правила гри є незмінними; вони повністю відповідають загальноприйнятим».

Змагання проходило у два тури: перший – проміжний, який мав на меті визначення лідерів у групі, й другий – фінальний, за результатами якого визначалися переможці. Загалом учасники взяли участь у 4 іграх, де кожному надавалося 10 хвилин до кінця партії. За перемогу в одній грі шахіст отримував 1 бал, а у випадку нічиєї – 0,5. Місце команди визначалося за сумою балів, набраних гравцями.

chess240119 4

«Взагалі, я переможець по життю, і я завжди перемагаю. Я брав участь у цих змаганнях і в минулому році, коли, до речі, ми посіли перше місце. Що стосується цьогорічної універсіади, то мені важко оцінити свої сили, адже я граю в шахи тільки тут. Незважаючи на це, наша команда завжди перемагає. Фізмат – найкращій!», – ділиться враженнями доктор технічних наук, кандидат фізико-математичних наук, доцент, професор кафедри фізики та методики її навчання В. М. Здещиц.

chess240119 3

За результатами непростої, але цікавої гри призові місця розподілилися таким чином:

І місце – факультет мистецтв

ІІ місце – фізико-математичний факультет

ІІІ місце – команда адмінперсоналу і бібліотеки

Криворізький педагогічний пишається переможцями й бажає продовжувати з таким же запалом!

Травень 2024