npk1

10 серпня 2020 року в читальній залі Криворізького педагогічного пройшла нарада членів приймальної комісії, на якій було обговорено нагальні питання організації та особливостей цьогорічної вступної кампанії.

npk2

Нарада розпочалася зі знайомства з технічними секретарями та ознайомлення їх із функціональними обов’язками.

Зі вступним словом до членів приймальної комісії звернулася перший проректор О. А. Остроушко, яка зазначила: «Для якісної та оперативної роботи вам необхідно орієнтуватися в датах вступної кампанії задля того, щоб мати змогу відповісти на будь-які питання абітурієнтів та їхніх батьків. Основна робота приймальної комісії – це надання необхідної інформації вступникам і забезпечення їх вступу до нашого університету. Цього року необхідно приділити увагу змінам у подачі та прийомі документів, що відбулися через карантинні обмеження. Також ми повинні дотримуватися «Закону про мову», згідно з яким встановлено, що українська мова як державна є обов’язковим засобом спілкування на всій території України. Я бажаю нам усім успіхів і висловлюю впевнененість, що вступна кампанія пройде успішно».

npk3

Надалі до присутніх звернулася відповідальний секретар приймальної комісії, директор бібліотеки Г. М. Віняр, яка наголосила, що всі члени приймальної комісії повинні орієнтуватися в навігації сайтом університету, знати Правила прийому та додатки до них: «У цьому році для навчання за державним замовленням абітурієнти мають можливість подати до п’яти заяв, вказавши пріоритети, мінімальний конкурсний бал для зарахування за кошти бюджету становить 125 балів. Також необхідно звернути увагу на особливості вступу абітурієнтів на базі ОКР «молодшого спеціаліста» та осіб зі спеціальними умовами вступу».

npk4

По завершенню наради заступники відповідального секретаря окреслили план роботи приймальної комісії, ознайомили технічних секретарів з особливостями роботи в ЄДЕБО та обговорили питання, що стосуються безпосередньо роботи з абітурієнтами.

Приймальна комісія повністю готова до роботи й з 13 серпня 2020 року розпочинає прийом заяв та документів абітурієнтів для вступу на навчання за ступенем «бакалавр».

Запрошуємо на навчання до Криворізького педагогічного, адже «КДПУ – пріоритет #1»!

12438
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок