pmfp1

Магістерська практика – обов’язковий компонент навчальної програми підготовки здобувачів вищої освіти. Тому кожного літа магістранти Криворізького педагогічного виконують певне навантаження у приймальній комісії, а по закінченні практики створюють відеозвіт про свою діяльність. Прес-центр уважно слідкує за перебігом подій і пропонує вашій увазі челендж від магістрантів природничого факультету та факультету української філології.


pmfp2

Наші творчі магістранти підхопили ідею створення цікавого відеозвіту про свою діяльність у приймальній комісії й прийняли естафету від практикантів факультету географії, туризму та історії.

 pmfp3

Практика відбувалася з 4 по 10 серпня 2020 року й проходила під гаслом «Допоможи кожному абітурієнту отримати якісну освіту, вступивши на омріяну спеціальність до КДПУ!». Магістранти виконували безліч різноманітних завдань: починаючи від температурного скринінгу й закінчуючи створенням електронних кабінетів абітурієнтів. Але головним було безпосереднє спілкування з тими, хто хоче навчатися в Криворізькому педагогічному.

pmfp4

Магістрантка факультету української філології Катерина Гончаренко після першого робочого дня на своїй сторінці Facebook виклала фото й написала: «Перший день практики минув швидко й весело. Це новий досвід, можливість познайомитися й поспілкуватися з новими людьми. Яке круте відчуття, коли можеш допомогти абітурієнтові обрати свій шлях! Головне правило при вступі до університету – керуватися не емоціями або «вступлю туди, куди подруга/друг, а обирати ту спеціальність, яка буде приносити задоволення!». Переглянути відеозвіт магістрантів можна за посиланням.

Бажаємо магістрантам вдалої літньої практики й подальших успіхів у навчанні!

12445
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31