Криворізький педагогічний продовжує знайомити абітурієнтів із особливостями навчання в межах Дня відкритих дверей. 23 січня 2021 року факультет іноземних мов радо зустрічав гостей на онлайн-конференції в ZOOM.
Захід складався з чотирьох інформативних блоків: перший був присвячений особливостям, правилам і вимогам до вступу на спеціальності факультету, другий розкривав специфіку кожного напрямку підготовки, третій і четвертий мали на меті практичну взаємодію учасників. Ці два блоки містили демонстрацію занять з вивчення іноземних мов, фідбек студентів і випускників щодо специфіки навчання й міні-брифінг «Питання-відповідь» із майбутніми абітурієнтами.
Подія відбувалася в інтерактивному форматі, що неабияк зацікавило присутніх на відеоконференції. Учасникам запропонували невеличкий квест, який полягав у знаходженні відповідностей до чисел 4, 25, 1, 15. Такий «мозковий штурм» припав до душі молодому поколінню користувачів Zoom-у.
Декан факультету іноземних мов, д-р філол. наук, доц. М. В. Варданян запропонувала майбутнім абітурієнтам дієві лайфхаки щодо вибору спеціальності та вивчення мов, переваг бюджетної чи контрактної форм навчання, а також пам’ятки для вступника. Такі прості поради спрощують і систематизують великий обсяг інформації та допомагають вступити на омріяну спеціальність. Упродовж усієї Zoom-конференції модератор чату, канд. пед. наук, ст. викладач І. А. Дирда надавала відповіді на запитання майбутніх абітурієнтів.
Важливою частиною онлайн-взаємодії стала презентація спеціальностей факультету. Першою спеціальністю, з якою мали змогу ознайомитися глядачі, стала 014 Середня освіта (Мова та література англійська). Завідувачка кафедри англійської філології, канд. пед. наук, доц. І. С. Зоренко й завідувачка кафедри англійської мови з методикою викладання, канд. філол. наук, доц. І. А. Салата детально розповіли про переваги навчання на факультеті іноземних мов, дисципліни, які вивчатимуть здобувачі вищої освіти, цікавинки студентського життя.
Глядачі мали змогу побачити гарний приклад таких цікавих миттєвостей студентських років на ФІМ. Усім присутнім запропонували фрагмент незвичайного онлайн-дійства – святкування традиційного американського свята Геловіну.
Наступне знайомство було зі спеціальністю 014 Середня освіта (Мова та література німецька). Завідувачка кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання, канд. філол. наук, доц. Г. М. Мельничук розповіла про те, яким цікавим є університетське життя, окреслила можливості для академічної мобільності студентів у різних країнах світу, можливості працевлаштування здобувачів вищої освіти тощо. Галина Миколаївна наголосила, що головною родзинкою факультету є міжнародна співпраця з різними закладами освіти, яка може бути джерелом майже безмежних перспектив для небайдужої й талановитої молоді.
Завершила серію знайомств презентація спеціальностей 014 Середня освіта (Мова та література російська) й 035 Філологія. Германські мови та літератури, переклад включно. Про перспективи й актуальність цих спеціальностей, а також про можливості працевлаштування говорив завідувач кафедри перекладу та слов’янської філології, канд. філол. наук, доц. М. О. Дудніков. Студенти представлених спеціальностей записали короткий відеоролик, у якому розповіли про сутність свого майбутнього фаху.
Хто може розповісти про спеціальність краще за її студентів і випускників? Саме тому наприкінці зустрічі глядачі побачили відеозвернення всіх здобувачів вищої освіти, які коли-небудь були дотичними до спільноти ФІМ. Життя кожного з них склалося по-різному: хтось продовжив працювати у сфері освіти, дехто відкрив нові можливості для реалізації свого потенціалу, інші почали подорожувати різними країнами. У кожного з випускників – своя доля, але є те, що їх об’єднує – повага й любов до рідного факультету.