271121 1

Щороку з 25 листопада по 10 грудня проходить міжнародна акція «16 днів проти насильства». Її головною метою є привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Традиційно представники Криворізького педагогічного долучаються до обговорення цієї проблеми задля інформування молоді.

271121 2

Криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Криворізьке районне управління поліції організували та провели масштабний захід із протидії насильству, в якому взяли участь викладачі кафедри соціології та масових комунікацій та студенти спеціальності 054 «Соціологія». У межах цього заходу присутні прослухали лекцію «Нульова толерантність до насильства. Як захиститись від домашнього насильства?», переглянули документальний фільм «Лізо, ходи додому» та долучилися до обговорення випадків домашнього насилля й шляхів його попередження в сім’ї.

271121 3

Студенти групи ГОЕ-19 факультету географії, туризму та історії на чолі зі ст. викладачкою кафедри географії та методики її навчання І. М. Варфоломєєвою провели годину спілкування в межах міжнародної акції під назвою «Розірви коло». Здобувачі вищої освіти детально познайомилися з основними поняттями й видами насильства, переглянули освітній проєкт із протидії домашньому насильству «Дім (не)безпеки», який призначений для всіх, хто хоче зупинити це, але ще не знає як.

271121 4

Для студентів ІІ курсу факультету української філології було проведено онлайн-захід під назвою «16 днів без насильства», модератором якого стала канд. пед. наук, доц. кафедри педагогіки А. М. Король. Під час онлайн-конференції здобувачі вищої освіти створили презентації та відеоролики на різноманітні теми, що пов’язані з насильством.

271121 5

У читальній залі головного корпусу фахівці бібліотеки Криворізького педагогічного експонували тематичну виставку «Майбутнє без насильства», присвячену Міжнародному дню боротьби за ліквідацію насильства над жінками.

17623
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок