271121 1

Щороку з 25 листопада по 10 грудня проходить міжнародна акція «16 днів проти насильства». Її головною метою є привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Традиційно представники Криворізького педагогічного долучаються до обговорення цієї проблеми задля інформування молоді.

271121 2

Криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Криворізьке районне управління поліції організували та провели масштабний захід із протидії насильству, в якому взяли участь викладачі кафедри соціології та масових комунікацій та студенти спеціальності 054 «Соціологія». У межах цього заходу присутні прослухали лекцію «Нульова толерантність до насильства. Як захиститись від домашнього насильства?», переглянули документальний фільм «Лізо, ходи додому» та долучилися до обговорення випадків домашнього насилля й шляхів його попередження в сім’ї.

271121 3

Студенти групи ГОЕ-19 факультету географії, туризму та історії на чолі зі ст. викладачкою кафедри географії та методики її навчання І. М. Варфоломєєвою провели годину спілкування в межах міжнародної акції під назвою «Розірви коло». Здобувачі вищої освіти детально познайомилися з основними поняттями й видами насильства, переглянули освітній проєкт із протидії домашньому насильству «Дім (не)безпеки», який призначений для всіх, хто хоче зупинити це, але ще не знає як.

271121 4

Для студентів ІІ курсу факультету української філології було проведено онлайн-захід під назвою «16 днів без насильства», модератором якого стала канд. пед. наук, доц. кафедри педагогіки А. М. Король. Під час онлайн-конференції здобувачі вищої освіти створили презентації та відеоролики на різноманітні теми, що пов’язані з насильством.

271121 5

У читальній залі головного корпусу фахівці бібліотеки Криворізького педагогічного експонували тематичну виставку «Майбутнє без насильства», присвячену Міжнародному дню боротьби за ліквідацію насильства над жінками.

29 30