img5

Днями на базі Криворізького педагогічного відбувся благодійний захід – імпровізація від випускників нашого університету та резидентів «IMPRO_KR». Подробиці читайте в дописі прес-центру.

img9

На початку повномасштабного вторгнення саме гумор став тим засобом, що допомагав українцям відволіктися від страшних подій, надихнутися на боротьбу й акумулювати сили для допомоги Збройним Силам України.

img13

10 березня 2023 року в шаховому клубі головного корпусу КДПУ відбувся івент від випускників нашого університету. Із благодійною місією до стін рідної Альма-матер завітали: Олексій Верзан (фізико-математичний факультет), Іван Власюк (факультет географії, туризму та історії), Артур Капітонов (психолого-педагогічний факультет), Сергій Голуб (природничий факультет), Володимир Лоцанс (психолого-педагогічний факультет). Глядачами стали всі охочі, хто зробив благодійний внесок у розмірі від ста гривень.

img21

Захід від випускників Криворізького педагогічного подарував присутнім гарний настрій, зарядив енергією, збагатив позитивними емоціями й найголовніше – надав можливість зібрати кошти на потреби військових. Загалом було зібрано 4000 гривень, які будуть спрямовані на придбання бінокля для випускника факультету географії, туризму та історії, який нині боронить нашу країну.

Кожен внесок важливий: маленькими спільними кроками ми даруємо свою підтримку
й вдячність тим, хто боронить нашу незалежність!

Травень 2024