У рубриці «Вакансії для студентів» на офіційному сайті КДПУ, яку веде Центр сприяння працевлаштуванню студентів і випускників, з’явилася нова інформація про кар’єрні можливості в галузі освіти. Прес-центр підготував дайджест актуальних пропозицій від роботодавців, які надають вакансії для молодих фахівців.

Здобувачі вищої освіти та випускники КДПУ можуть приєднатися до педагогічного колективу «Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу». Адміністрація цього закладу потребує заміщення вакансій викладачів української мови та літератури, фізики та астрономії, математики, історії, а також чекає на фахівця, який обійме посаду культорганізатора.

У Криворізькій гімназії № 82 Криворізької міської ради (Інгулецький район) наявні вакансії асистента вчителя (5 ставок), соціального педагога (0,5 ставки), практичного психолога (0,5 ставки), вчителя трудового навчання (7 годин), педагога-організатора (1 ставка), вчителя-дефектолога (1 ставка), вчителя-логопеда (0,8 ставки), вчителя математики та фізики (18 годин), вчителя інформатики (5 годин), вчителя музичного мистецтва (5 годин), керівника гуртка (0,5 годин). Криворізька гімназія № 101 Криворізької міської ради (Інгулецький район) має одну вакансію вчителя англійської мови (27 годин).

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Дніпровське вище професійне училище будівництва» надає різноманітні педагогічні вакансії на 2023/24 навчальний рік. Дніпровські освітяни пропонують ставки соціального педагога й викладачів фізики та астрономії, англійської мови, фізичної культури. Заклад повідомляє, що, за потреби, молоді фахівці зможуть отримати місце в гуртожитку.

Серед вакансій Камʼянської міської ради Дніпропетровської області – посади вчителів, асистентів, практичного психолога, педагога-організатора, соціального педагога в закладах загальної середньої освіти; посади вихователя, асистента вихователя, практичного психолога, інструктора з фізичної культури, керівника гуртка, музичного керівника в закладах дошкільної освіти; посади викладачів у закладах спеціалізованої мистецької освіти.

Для молодих фахівців доступні й вакансії у Миколаївській області: вчителів потребують Ольшанський ліцей Ольшанської селищної ради, Кривобалківський ліцей з початковою школою та гімназією Веснянської сільської ради, Вознесенський ліцей з початковою школою та гімназією № 8 Вознесенської міської ради, Новоодеський ліцей № 2 Новоодеської міської ради, професійно-технічне училище № 17, Первомайська гімназія № 6 Первомайської міської ради.

За додатковою інформацією фахівці Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників запрошують звертатися до кабінету 307 головного корпусу КДПУ. Бажаємо вдалого вибору майбутньої кар’єри!