перші знайомства 2

Сьогодні в Криворізькому державному педагогічному університеті відбулася важлива подія для наших першокурсників — їх перша офіційна зустріч з керівництвом Альма-матер. Цей захід став справжнім початком нового життєвого етапу для юних студентів, які тільки-но ступили на шлях здобуття вищої освіти.

перші знайомства 3

До першокурсників звернувся ректор, професор Ярослав Владиславович Шрамко, який привітав їх із важливим вибором та підкреслив значення для їхнього розвитку можливостей, що надає КДПУ. Він закликав студентів бути активними, використовувати всі наявні ресурси для особистісного та професійного самовдосконалення.

перші знайомства 4

На зустрічі були присутні представники ректорату:

перші знайомства 1

Також були присутні декани факультетів.

1. Факультет педагогічної освіти - Кулінка Юлія Сергіївна
  2. Факультет української філології - Семененко Любов Миколаївна
  3. Фізико-математичний факультет - Віхрова Олена Вікторівна
  4. Факультет іноземних мов - Гостра Катерина Вікторівна
  5. Психолого-педагогічний факультет - Гергель Євгеній Леонідович
  6. Природничий факультет - Нечипуренко Павло Павлович
  7. Факультет географії, туризму та історії - Матіщук Олександр Анатолійович
  8. Факультет мистецтв - Ейвас Лариса Феліксівна

Під час повідомлення про особливості освітнього процесу окрема увага була приділена питанням безпеки та можливим викликам, зокрема блекаутам, з якими можуть зіткнутися студенти під час навчання.

Після онлайн-зустрічі студенти отримали можливість продовжити знайомство одне з одним у межах факультетських спільнот, що створило сприятливі умови для формування міцних дружніх зв’язків на початку їхнього університетського життя.

Вересень 2024