Психологія є «найлюдянішою» з-поміж наук. Вона дозволяє зануритись у внутрішній світ людини, дослідити його, торкнутись особистого й загального в людині і найголовніше – вона дозволяє і словом, і ділом допомагати людям. На базі Криворізького педагогічного ведеться підготовка фахівців за спеціальністю «Психологія». Спеціальність для тих, хто може слухати інших, а вже потім говорити сам.

 

Підготовка здобувачів освіти ведеться викладачами кафедри загальної та вікової психології та кафедри практичної психології. Студенти, які навчаються за спеціальністю психологія мають змогу вивчати предмети, спрямовані на становлення як знавця теоретичних проблем психології, так і психолога-практика. Зокрема, серед таких предметів: загальна психологія, історія психології, психологія управління, психодіагностика, психокорекція, психопрофілактика тощо.

Випускники спеціальності реалізовують себе в різних напрямах діяльності. Спектр можливостей для працевлаштування починається зі шкільного психолога, співробітника правоохоронних органів, й може завершитись веденням приватної психологічної консультації, або ж роботою в HR-відділі однієї з українських або закордонних компаній.

«Головне вміння, якому ми навчаємо студентів – це вміння спілкуватись з людьми, знаходити спільну мову з усіма, навіть найбільш конфліктними, чи примхливими. Адже розуміння внутрішніх потреб людини є основною задачею гарного психолога. Надалі ми доповнюємо це вміння додатковими спеціалізованими знаннями, що дозволяє нашим випускникам вдало себе знаходити на ринку праці», – розповідає про підготовку психологів декан психолого-педагогічного факультету Євгеній Гергель.

 

5206
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31