Гті челендж 2

Як зробити літню виробничу практику магістрів яскравішою? Криворізький педагогічний знайшов рішення – челендж # I_CAN_DO_IT, який активно підтримала наша молодь.

Гті челендж 2

Першовідкривачами став фізико-математичний факультет, який передав цю естафету своїм побратимам – факультету географії, туризму та історії. Хлопці та дівчата гідно прийняли виклик, проявивши креативність у своєму відео.

Протягом практики наше студентство показало злагоджену роботу, відповідальне і серйозне ставлення до різних аспектів організації вступної кампанії, ознайомлення з роботою приймальної комісії університету, привітність під час спілкування з абітурієнтами та їхніми батьками. Незважаючи на великий обсяг завдань, дружня команда ГТІ зарекомендувала себе справжніми професіоналами.

Гті челендж 2

Радість, сміх, співи, точність заповнення даних – супроводжувало студентів упродовж педагогічної практики. Прийнявши участь у цьому флешмобі, вони довели, що є не тільки старанними студентами, а й творчими особистостями.

Факультет географії, туризму та історії зробили це, а чи зможете зробити це ви?