sch gw1

Директорат науки та інновацій МОН України повідомляє про інформацію, надану Міністерством закордонних справ України щодо можливості отримання стипендій для навчання українських викладачів і науковців з українознавства та міжнародних відносин.
Рішення про оголошення програм на отримання цих стипендій ухвалив Інститут європейських, російських та євразійських досліджень Університету Джорджа Вашингтона (м. Вашингтон, США). Стипендії можуть отримати науково-педагогічні працівники, які нині перебувають або працювали в Україні до початку повномасштабної збройної агресії росії проти нашої держави.
Стипендії надаватимуть за трьома напрямами: «Дистанційне навчання», «Стипендія для молодих науковців», «Стипендія для старших наукових співробітників». Заявки приймають до 17 лютого 2023 року. Додаткові роз'яснення можна отримати, звернувшись за електронною адресою [email protected] Детальну інформацію про стипендії подано за покликанням.

21217

Повідомляємо, що Посольством України в Республіці Індонезія отримано пропозиції від факультету економіки та бізнесу Університету
Трісакті (Республіка Індонезія) щодо надання стипендій для двох українських студентів на здобуття ступенів бакалавра чи магістра або
проходження кількох курсів протягом 1-го семестру (додаються).
Стипендія пропонується максимум на 42 місяці для бакалаврату та 24 місяці - для магістратури та покриває плату за навчання (не включаючи авіаквитки, вартість проживання, страхування, місцевий транспорт та інші витрати).
Ці пропозиції діють на 2023/2024 навчальний рік для навчання на:
- бакалавра бухгалтерського обліку та менеджменту (викладається англійською мовою) та бакалавра бухгалтерського обліку, менеджменту та економіки розвитку (викладається індонезійською та англійською мовами). Кінцевий термін реєстрації - 30.06.2023.
- магістра бухгалтерського обліку (викладається індонезійською та англійською мовами). Кінцевий термін реєстрації для нескринінгового
тесту - 18.02.2023, для скринінгового тесту - 20.01.2023.
- магістра за спеціальністю «менеджмент» (викладається індонезійською й англійською мовами). Кінцевий термін реєстрації – 20.01.2023 або 20.07.2023.
- магістра економіки (викладається індонезійською та англійською мовами). Кінцевий термін реєстрації – 27.02.2023.
Заявники мають володіти англійською мовою на належному рівні (мінімальний бал TOEFL – 500 для міжнародної програми) або індонезійською мовою (для звичайної програми).
За додатковою інформацією звертайтеся до відділу міжнародних зв`язків.

20972

До 1 листопада триває приймання заявок для участі у програмі FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM (FRDP): Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій. Детальніше.

У четвер, 20 жовтня, о 20:00, Програма імені Фулбрайта запрошує всіх зацікавлених на онлайн презентацію програми для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program (FRDP) 2023-2024. Презентації відбуватимуться на платформі ZOOM.
Зареєстровані учасники отримають деталі участі на електронну адресу, вказану у реєстраційній формі, за годину до початку зустрічі.

Реєстрація за посиланням.

Інформацію можна буде також знайти на фейсбук-сторінці Програми ім. Фулбрайта.

20421

Європейська комісія оголосила початок конкурсу на участь у програмі MSCA4Ukraine (Marie Skłodowska-Curie Actions for Ukraine) – стипендіальній програмі для українських науковців, які були змушені покинути домівки через війну.

Бюджет ініціативи складає 25 млн євро.

Програма дозволить академічним та неакадемічним організаціям у державах-членах ЄС і країнах, асоційованих з рамковою програмою Horizon Europe, приймати дослідників на період від 6 місяців до 2 років.

Проєкт має на меті допомогти видатним дослідникам продовжувати свою роботу в усіх галузях досліджень та інновацій з найкращим доступом до навчання та можливостями кар’єрного зростання. Програма також направлена на сприяння реінтеграції науковців в Україні задля відновлення дослідницького та інноваційного потенціалу країни.

Детальнішу інформацію щодо програми, критеріїв відбору, рекомендацій для заявників, а також умов участі, можна знайти насайті MSCA4Ukraine.

Підготовлено з використанням матеріалів.

20272

Оголошується конкурс на наукове стажування (5 днів) за програмою кредитної мобільності до університету Гранади для науковців Криворізького державного педагогічного університету.

Обов’язкові умови участі у конкурсі:

знання англійської мови не нижче рівня В2;

- наявність публікацій за проблемою дослідження за останні три роки.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи до відділу міжнародних зв’язків (обов’язково англійською мовою):

– мотиваційний лист (Cover Letter);

– CV (Curriculum vitae);

– план дослідження (The Project of Research);

– список публікацій за темою дослідження 

Термін подачі заявок: до 1 листопада 2022 р.

20249

Оголошується конкурс-відбір претендентів для участі у програмі кредитної мобільності (семестрова мобільність - 5 місяців)  в Університеті Грайфсвальда серед здобувачів вищої освіти факультету іноземних мов Криворізького державного педагогічного університету (спеціальність 035 Філологія бакалаврського та магістерського рівнів) .

Обов’язкові умови участі у конкурсі:

знання англійської мови не нижче рівня В2;

-знання німецької мови не нижче В1;

- наявність публікацій за проблемою дослідження за останні три роки;

- активна участь в житті факультету й університету, в заходах неформальної освіти.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи до відділу міжнародних зв’язків (обов’язково англійською мовою):

– мотиваційний лист (Cover Letter);

– CV (Curriculum vitae);

– список публікацій за темою дослідження або сертифікати участі у заходах неформальної освіти.

Термін подачі заявок: до 1 листопада 2022 р.

20247

We are pleased to invite you to the 16-th International Scientific
Conference "Rural Environment. Education. Personality (REEP-2023)" to be
held on 12th -13th May, 2023 Jelgava, Latvia. Conference home page
https://www.llu.lv/en/conference-rural-environment-education-personality.

We are waiting for the application together with the article and the
authors' guarantee letter before 23th December, 2022. The working
language of the conference is English.

Conference thematic groups:

        * Problems and solutions for nowadays school, university and adult
education
        * Competence development in adult and higher education
        * Education for sustainable development
        * Design and Crafts
        * Development of professional education and career

Applicatio form_REEP_2023

Authors guaranty form_REEP_2023

Invitation_REEP_2023

20196

Словаччина 21.09Словаччина 21.09 2додаток 21.09

20127

До 1 листопада триває приймання заявок для участі у програмі FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM (FRDP): Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій:https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-research-and-development-program/

У вересні та жовтні Офіс Програми ім. Фулбрайта разом зі стипендіатами програми Fulbright Research and Development Program(FRDP) проводитиме консультації для потенційних конкурсантів. Зустрічі відбуватимуться по четвергах: 22, 29 вересня та 6, 20, 27 жовтня.  

Під час зустрічей можна буде дізнатися про умови участі у конкурсі на здобуття фулбрайтівських стипендій для проведення досліджень в університетах, дослідницьких центрах й культурних установах США, вимоги до заявників, оформлення документів та перебіг конкурсного добору.  

Презентації відбуватимуться на платформі ZOOM. Зареєстровані учасники отримають деталі участі на електронну адресу, вказану у реєстраційній формі, за годину до початку зустрічі. 

Реєстрація за посиланням:  

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgIirnCY386vGri_OCYm-WYdOGHVT6l5BN4ywyVUcSj6RF2w/viewform.

20099

Посольство України в Республіці Сербія повідомило про початок нового освітнього проєкту «Світ в Сербії». Сербська сторона запропонувала українським студентами 8 державних стипендій на навчання за будь-якою спеціальністю будь-якого університету Сербії на вибір кандидата.

Документи на отримання стипендії необхідно надсилати в електронному вигляді до Посольства України в Республіці Сербія для їх подальшої передачі Міністерству освіти, науки та технологічного розвитку Республіки Сербія. Кінцевий термін подачі документів до Посольства України в Республіці Сербія – 28 жовтня 2022 року.

Більш детальна інформація та перелік необхідних документів знаходяться в додатку.

20069
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28