We are pleased to invite you to the 16-th International Scientific
Conference "Rural Environment. Education. Personality (REEP-2023)" to be
held on 12th -13th May, 2023 Jelgava, Latvia. Conference home page
https://www.llu.lv/en/conference-rural-environment-education-personality.

We are waiting for the application together with the article and the
authors' guarantee letter before 23th December, 2022. The working
language of the conference is English.

Conference thematic groups:

        * Problems and solutions for nowadays school, university and adult
education
        * Competence development in adult and higher education
        * Education for sustainable development
        * Design and Crafts
        * Development of professional education and career

Applicatio form_REEP_2023

Authors guaranty form_REEP_2023

Invitation_REEP_2023

20196

Словаччина 21.09Словаччина 21.09 2додаток 21.09

20127

До 1 листопада триває приймання заявок для участі у програмі FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM (FRDP): Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій:https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-research-and-development-program/

У вересні та жовтні Офіс Програми ім. Фулбрайта разом зі стипендіатами програми Fulbright Research and Development Program(FRDP) проводитиме консультації для потенційних конкурсантів. Зустрічі відбуватимуться по четвергах: 22, 29 вересня та 6, 20, 27 жовтня.  

Під час зустрічей можна буде дізнатися про умови участі у конкурсі на здобуття фулбрайтівських стипендій для проведення досліджень в університетах, дослідницьких центрах й культурних установах США, вимоги до заявників, оформлення документів та перебіг конкурсного добору.  

Презентації відбуватимуться на платформі ZOOM. Зареєстровані учасники отримають деталі участі на електронну адресу, вказану у реєстраційній формі, за годину до початку зустрічі. 

Реєстрація за посиланням:  

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgIirnCY386vGri_OCYm-WYdOGHVT6l5BN4ywyVUcSj6RF2w/viewform.

20099

Посольство України в Республіці Сербія повідомило про початок нового освітнього проєкту «Світ в Сербії». Сербська сторона запропонувала українським студентами 8 державних стипендій на навчання за будь-якою спеціальністю будь-якого університету Сербії на вибір кандидата.

Документи на отримання стипендії необхідно надсилати в електронному вигляді до Посольства України в Республіці Сербія для їх подальшої передачі Міністерству освіти, науки та технологічного розвитку Республіки Сербія. Кінцевий термін подачі документів до Посольства України в Республіці Сербія – 28 жовтня 2022 року.

Більш детальна інформація та перелік необхідних документів знаходяться в додатку.

20069

Шановні колеги! Інформуємо Вас, що 14 вересня, 18.00-19.30, відбудеться онлайн презентація Fulbright Visiting Scholar Program на платформі ZOOM.

Мова йтиме про роль і місце Програми імені Фулбрайта у системі міжнародної освіти; про умови участі у конкурсі на здобуття фулбрайтівських стипендій для проведення досліджень в університетах, дослідницьких центрах й культурних установах США, вимоги до заявників, оформлення документів та перебіг конкурсного добору.

Реєстрація за посиланням: 

You are invited to a Zoom meeting.

When: Sep 14, 2022, 06:00 PM Kyiv

Зареєстровані учасники отримають деталі участі на електронну адресу, вказану у реєстраційній формі. 

20003

Наближається реченець подання заявок на цьогорічний добір  Fulbright Visiting Scholar Program 2023-2024 - 15 жовтня 2022 р. Заохочуємо до участі у конкурсі усіх, хто займається дослідницькою працею.

Fulbright Visiting Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. 

Кваліфікаційні вимоги. У конкурсі можуть брати участь:

 - викладачі й дослідники наукових товариств, навчальних та дослідницьких інституцій найвищого рівня (університети, інститути та академії), які на момент подання заявки мають науковий ступінь кандидата наук або доктора філософії/доктора мистецтва, доктора наук;

 - дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), з досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років й науковим авторитетом у відповідній галузі знань, з наявними публікаціями (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) наукових фахових виданнях;

 - діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі – з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.

19982

HE

Асоціація Європейських Університетів підтримує нещодавнє оголошення Європейської Комісії про нову програму MSCA4Ukraine, що буде фінансуватися в межах програми Horizon Europe «Дії Марії Склодовської-Кюрі».

В межах відповіді ЄС на вторгнення російської федерації в Україну спеціальні стипендії MSCA4Ukraine будуть надані дослідникам з України.

Ця підтримка дозволить їм продовжувати роботу в академічних та неакадемічних організаціях у країнах-членах ЄС та країнах, асоційованих з Horizon Europe, зберігаючи зв’язки з дослідницькими та інноваційними спільнотами в Україні.

Конкурс із детальною інформацією про вимоги до заявки та інші критерії відбору буде опубліковано у вересні 2022 року та розповсюджено, зокрема через сторінку Horizon4Ukraine на Funding and Tenders Portal.

Більше інформації про ініціативу - за посиланням.

19765

Посольство Мексики в Україні пропонує здобувачам вищої освіти скористатися стипендійними можливостями для навчання в закладах вищої освіти Мексики у 2022/2023 навчальному році.
Подати заявку на участь у стипендійній програмі на 2022/2023 навчальний рік необхідно через систему управління академічним
співробітництвом (SIGCA) до 23:59 24 липня 2022 року за центральним часом Мексики.
Більш детальна інформація та перелік необхідних документівзнаходиться за посиланням.

19682

FLTA Program – Програма для енергійних освітян-початківців, зрілих у судженнях, надійних, із належним рівнем професійності; спроможних успішно виконувати функції й викладача, й асистента; легко вживатися в студентську атмосферу з проживанням у гуртожитках включно, рівно ж як і гідно входити в коло викладачів та співробітників гостьової інституції. 

Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців. У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці віком до 30 років, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати диплом магістра або бакалавра на час призначення стипендії (липень 2023 року). 

 

Вимоги до кандидатів: 

 • мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу (упродовж усіх етапів конкурсного добору й до моменту прийняття та остаточного ухвалення рішення щодо участі в Програмі); * Звертаємо вашу увагу на те, що українське громадянство та проживання в Україні на час проведення конкурсу залишається однією з важливих умов участі в Програмі. Однак, з огляду на те, що багато потенційних кандидатів знаходяться зараз не в Україні, Офіс Фулбрайта у 2022 році прийматиме документи від конкурсантів, які продовжують перебувати в Україні, а також тих громадян України, які знаходились в Україні до 24 лютого, але змушені були покинути країну через війну. 
 • мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії – липень 2023 року; 
 • на високому рівні знати англійську мову; 
 • повернутися в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів; 
 • закордонний паспорт, дійсний до 31 грудня 2025 року. 

Учасники Програми отримують: 

 • щомісячну стипендію; 
 • медичне страхування; 
 • квиток в обидва боки. 

Документи на програму подаються онлайн: 

 • Онлайнова анкета (розміщена на нашому сайті); 
 • Три рекомендаційні листи; 
 • Копії усіх наявних академічних документів про вищу освіту, завірені установою, що їх видала; 
 • Згода на обробку персональних даних; 
 • Результати складання тестів на знання англійської мови TOEFL або IELTS (за наявності). 

 

З більш детальною інформацією можна ознайомитись на нашому сайті

 

19539

стипендія

19450
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31