210602717 4411556828895033 3118187913139337510 n

Основні конкурси Програми Еразмус+ на 2022 рік вже завершились, проте звертаємо увагу на відкриті можливості на 2-півріччя 2022 р.:

 • Mobility of learners and staff in VET (20% budget outgoing EU) /Проєкти на організацію мобільності у сферах професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти (20% бюджету на візити до України). Дедлайн - 4 жовтня о 12.00 (за Брюсселем). Конкурсна програма - KA122-VET.
 • Mobility of individuals in the field of youth / Організація проєктів мобільності. Дедлайн - 4 жовтня о 12.00 (за Брюсселем). Конкурсна програма - KA152-YOUKA153-YOUKA154-YOU.
 • Virtual exchanges in the field higher education and youth / Віртуальні обміни у сфері вищої освіти та молоді. Дедлайн - 20 вересня о 17.00 (за Брюсселем). Конкурсна програма - ERASMUS-EDU-2022-VIRT-EXCH.
 • Cooperation partnerships in the field of youth, except for those submitted by European NGOs / Партнерства співпраці у сфері молоді. Дедлайн - 4 жовтня о 12.00 (за Брюсселем). Конкурсна програма - KA220-YOU.
 • Alliances for Innovation / Альянси для інновації. Дедлайн - 15 вересня о 17.00. Конкурсна програма - lot1: ERASMUS-EDU-2022-PI-ALL-INNO-EDU-ENTERP, lot2: ERASMUS-EDU-2022-PI-ALL-INNO-BLUEPRINT.
 • Centres of Vocational Excellence / Центри професійної майстерності/досконалості. Дедлайн - 7 вересня о 17.00 (за Брюсселем). Конкурсна програма - ERASMUS-EDU-2021-PEX-COVE.

ВАЖЛИВО:

 • Всі деталі, умови, дедлайни та технічні вимоги - у відповідних розділах напрямів в Керівництві до Програми (Programme Guide).
 • Конкурсні програми напрямів, аплікаційні пакети та додаткова документація розміщені на порталах ЄС FTOP (ЕАСЕА) та Erasmus+ and ESC (NA).
 • Зверніть увагу, що за деякими напрямами Національні агентства оголошують додаткові конкурси, то ж слідкуйте за сайтами НА щодо нових оголошень.
 • Корисні матеріали, відеозаписи заходів та тренінгів - за посиланням.

НАГАДУЄМО:

 • Уважно переглянути умови участі та ролі в партнерстві потенційним учасникам з України!
 • Нові конкурси 2023 р. очікуються вже восени 2022 р.!
 • В межах профінансованих проєктів є можливості приєднатись до проєктів та/чи адаптувати їх до нагальних потреб!

У випадку додаткових питань просимо звертатись до наших менеджерів за тел. +38 (099) 332-26-45 (Viber, Telegram) або через офіційну сторінку у мережі Фейсбук.

19295

Секретаріат ЮНЕСКО розпочав прийом номінацій на участь у конкурсі на Міжнародну премію 2023 року у рамках програми L’Oréal-UNESCO «Для жінок у науці».

У 2023 році будуть нагороджуватися п’ять видатних наукових дослідниць у галузі фізичних наук, математики та інформатики. Кожна із п’яти лауреаток отримає нагороду в розмірі 100 000 євро за внесок у наукові дослідження на церемонії, яка відбудеться у березні 2023 року.
Кінцевий термін подання номінацій - 31 травня 2022 року.

Детальніше можна ознайомитися у:

Лист МОН України

Лист UNESCO

Лист L’Oreal

Правила і положення програми

19268

Програма імені Фулбрайта, попри трагічні події російсько-української війни, підтверджує свою присутність в Україні, продовжує діяльність та приймає заявки від українських конкурсантів на здобуття стипендій для навчання, стажування та проведення досліджень у США! 

До 30 червня 2022 року триває подання аплікаційного пакету документів на участь у конкурсі FULBRIGHT FOREIGN LANGUAGE TEACHING ASSISTANT (FLTA) Program на 2023-2024 академічний рік. 

Якщо ви: 

 • готові вчитися самі та навчати інших, 
 • мрієте про нові горизонти, 
 • прагнете розповісти світу про Україну, 
 • а ваша українська та англійська мови на високому рівні 

— спробуйте свої сили в програмі FLTA: стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців.  

У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці віком до 30 років, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати диплом магістра або бакалавра на час призначення стипендії (липень 2023 року). 

FLTA Program — програма для енергійних освітян-початківців, зрілих у судженнях, професійно обізнаних; спроможних успішно виконувати функції і викладача, й асистента; легко уживатися у студентську атмосферу, співпрацювати з викладачами та адміністрацією гостьової інституції. 

Детальніше на сайті Програми.

19143

WEBSITE PICTURES 59Міжнародна кредитна мобільність Еразмус+ та гранти на мобільність за обміном для студентів на основі існуючих міжінституційних договорів між Вашим університетом та приймаючим університетом: контактуйте із відділом міжнародної діяльності університету та/чи Еразмус координатором відповідного університету. Список університетів з яким були договори із ЗВО України в 2015-2020 рр. - за посиланням.

Оберіть свій університет та партнерів на 2019/2020 рр. Якщо плануєте писати до них напряму, то варто поставити в копію координаторів міжнародної діяльності чи мобільності Вашого університету. Це важливо для визнання!

Навчання за обміном, на повній програмі та інші можливості: запрошуємо обрати університет та знайти інформацію про підтримку українців на порталі Проєкту ЄС Еразмус+

Навчання в магістратурі Еразмус Мундус - спільні магістерські програми: запрошуємо обрати програму та подаватись на навчання - основні кроки за посиланням тут.

19114

Вища Школа Лінгвістична (WSL) організовує програми «Науково-педагогічне стажування для викладачів українських ВНЗ» та «Підтвердження рівня володіння іноземної мови (В2)» з 07.06.2022 року до 10.06.2022 року. Програми відбуватимуться в онлайн-формі.

Учасників необхідно реєструвати у Google-таблиці за посиланням.

Додаткова інформація у буклетах:

Буклет 1

Буклет 2

Буклет 3

19067

Ми проводимо конкурсний набір на 2023-2024 рік, продовживши термін приймання документів до 30 червня 2022 року включно для двох програм:

Fulbright Graduate Student Program: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ЗВО. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.


Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program: Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців. У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (липень наступного року).

Звертаємо вашу увагу на те, що українське громадянство та проживання в Україні на час проведення конкурсу залишається однією з важливих умов Програми імені Фулбрайта в Україні (див. пункт "Вимоги до кандидатів"). 

18994

Стипендії для науковців з України, які перебувають у небезпеці, на факультеті соціальної роботи

 

Цілі верстви населення тяжко страждають від жорстокого нападу Росії на Україну. Це також стосується світу науки та досліджень. В умовах війни дослідження більше неможливе у змістовному вигляді. Тому Департамент суспільних наук запрошує постраждалих від війни українських науковців на піврічне перебування до Німеччини.

Відділ дає їм можливість спокійно продовжувати роботу. Перебування може закласти фундамент для майбутньої співпраці та продовження спільного обміну.

Заявки можна подавати в електронному вигляді на адресу ukraine-sw@hs-rm.de до 30 квітня 2022 року (якщо у вас виникли запитання, будь ласка, використовуйте цю адресу).

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням.

18923

Шановні колеги!

«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Білостоцьким університетом (факультет 

Наук про Освіту) організовує дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою: "Навчально-наукова діяльність в сучасному університеті: виклики, рішення, перспективи". 

Дати проведення: 21 березня-29 квітня 2022 року.  

Метою стажування є поглиблення знань та розвиток компетенцій науково- дидактичного колективу українських університетів

з точки зору викликів, рішень та перспектив у викладацькій та науково-дослідній діяльності в сучасному університеті.

Стажування організоване за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом онлайн-конференцій на українську мову. 

Кожному учаснику видається сертифікат про проходження міжнародного стажування загальною тривалістю 180 год (6 кредитів ECTS). 

 Реестрація та детальна інформація за посиланням, а також у додатку.

18606

Шановні колеги!

З приємністю повідомляємо Вас про те, що Київський офіс Інституту Міжнародної Освіти/Програма імені Фулбрайта в Україні оголошує початок приймання заявок для участі в чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування й проведення дослідження на 2023-2024 академічний рік.

ДЛЯ СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ ТА ВИПУСКНИКІВ ЗВО

 • FULBRIGHT GRADUATE STUDENT PROGRAM: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.

ДЛЯ МОЛОДИХ ВИКЛАДАЧІВ ТА ДОСЛІДНИКІВ

 • FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.

ДЛЯ КАНДИДАТІВ ТА ДОКТОРІВ НАУК, ДОСЛІДНИКІВ ТА ФАХІВЦІВ

 • FULBRIGHT VISITING SCHOLAR PROGRAM: Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців.

Більше інформації про фулбрайтівські програми на сайті.

 

Про стипендіатів Програми імені Фулбрайта можна дізнатися зі сторінок фулбрайтівських вісників.

18409

Шановні студенти!

Стартувала подача заявок на конкурсну програму The Global Undergraduate Exchange Program (Global UGRAD), що передбачає навчання протягом семестру з повною стипендією у США для українських студентів.

Детальніше про програму за посиланням.

Детальніше про права на участь за посиланням.

Подача заявок після реєстрації за посиланням. Термін подачі заявок - до 6 січня 2022 р.

17356
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша