Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

Прикладне дослідження

"Моніторинг, прогнозування та попередження кризових явищ у складних соціально-економічних системах"

(керівник - д. ф.-м.н., професор, завідувач кафедри інформатики та прикладної математики Соловйов Володимир Миколайович) отримало фінансування за рахунок видатків загального фонду державного бюджету!!!

гривня2
Це вже другий проєкт кафедри інформатики та прикладної математики Криворізького державного педагогічного університету, що отримав фінансування на 2022 рік (наказ Міністерства освіти і науки України від 21.01.2022 р.

Нині продовжується виконання фундаментального дослідження

"Теоретико-методичні засади проєктування імерсивного хмаро орієнтованого освітнього середовища університету"

(керівник - доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інформатики та прикладної математики Семеріков Сергій Олексійович).

Вітаємо керівників та учасників проєкту, пишаємося!!!