Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

Інформація про наукові гуртки / проблемні групи кафедри математики та методики її навчання.

Участь студентів у роботі наукових гуртків та проблемних груп на кафедрі математики та методики її навчання є важливим елементом їх академічної підготовки та професійного зростання. Наприклад, науковий гурток "Олімпіадна математика", під керівництвом к.пед.н., доцента Д. Є. Бобилєва, створює унікальну можливість для студентів розвивати свої математичні здібності та готуватися до участі в математичних олімпіадах. Учасники цього гуртка отримують інтенсивну підтримку в підготовці до конкурсів, що відкриває перед ними багато можливостей для подальших наукових досліджень та кар'єрного зростання.
Також, проблемні групи, як от "Генерація числових рядів та їх дослідження і практичне застосування" під керівництвом к.тех.н., професора В. В. Корольського, роблять внесок у розвиток наукових досліджень у сфері математики. Студенти, які приєднуються до таких груп, отримують можливість працювати над конкретними математичними проблемами та впроваджувати їх рішення у практику, сприяючи розвитку науки. Крім того, проблемні групи, як "Методика навчання геометрії в профільній школі" під керівництвом к.пед.н. К. В. Польгун, сприяють підготовці висококваліфікованих педагогів, які здатні ефективно передавати математичні знання учням та розвивати їх аналітичні здібності. Усі ці ініціативи покращують рівень підготовки студентів і сприяють розвитку наукової спільноти в галузі математики та методики її навчання.

Перелік наукових гуртків / проблемних груп кафедри математики та методики її навчання:

1) Науковий гурток "Олімпіадна математика" (керівник: к.пед.н., доцент Д. Є. Бобилєв).

2) Проблемна група "Генерація числових рядів та їх дослідження і практичне застосування" (керівник: к.тех.н., професор В. В. Корольський)

3) Проблемна група "Методика навчання геометрії в профільній школі" (керівник: к.пед.н. К. В. Польгун).

Долучитися за посиланням: https://forms.gle/EYcpLtyV7SSCsYvHA

Травень 2024