Кафедра історії
Факультет географії, туризму та історії

26.10.2023 року на базі Криворізького державного педагогічного університету  відбувся міський конкурс науково-пошукових робіт «Історико-краєзнавча енциклопедистика рідного краю» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти у змішаному форматі. Конкурс започатковано у 2021 році і проводиться він щорічно під час шкільних осінніх канікул. Метою Конкурсу є збереження, вивчення й популяризація серед учнівської молоді знань про минуле та сучасне Криворізького регіону з урахуванням його самобутності й неповторності.

Конкурс проводиться за напрямами:

• історичний;
  • географічний;
  • екологічний.

Журі конкурсу напряму історія -  Наталя Печеніна, завідувач кафедри історії, Лілія Задорожна, доцент кафедри історії та Андрій Тарасов, доцент кафедри історії.

На конкурс прислані роботи учнів гімназії № 55, 37, 22, 91, КНВК № 35 «Імпульс», геолого-краєзнавчого гуртка «Топаз» з КПНЗ «Палац дитячої і юнацької творчості Центрально-Міського району»

Переможці конкурсу

І місце - Божий дар, відданий людям (Пам'яті криворізького скульптора Анатолія Ярошенка)
Роботу виконав Мануков Валерій (Криворізька гімназія № 22)
Науковий керівник: Андрєєва Катерина Станіславівна, вчитель історії

1 істіст 2

іст 3

ІІ місце - Історія козацтва в топонімічних назвах міста Кривого Рогу

Роботу виконала Дашко Вікторія (Криворізька гімназія № 37)
Науковий керівник: Сухіна Наталія Юріївна,учитель української мови та літератури

іст 12

іст 13

іст 14

іст15

ІІІ місце - Військово-історичний музей Криворізької гімназії №91 як осередок патріотизму і громадянськості, духовності та єднання поколінь.

Роботу виконала Ігнатова Аріна (Криворізька гімназія №91)

Науковий керівник: Булгакова Валентина Анатоліївна, вчитель історії, керівник музею.

муз1

іст муз