Кафедра історії
Факультет географії, туризму та історії

"Відсутність документальних джерел не означає, що цих документів не було, а слов'яни не могли не мати письма, тому Велесова книга втрачене надбання великої нації, яке тепер ми за крихтами відновлюємо" - що тут сказано неправильно? Все з самого початку. Саме для того щоб відточити навички наукової критики існує історичний турнір.

Сьогодні вже вчетверте академічна громада історичної спеціальності розпочала науковий діалог у дискусійній формі.

турнир

жури

На зов срібних труб Кліо з'явилося 2 команди, за що їм честь та хвала, та, попри перешкоди дистанційного навчання, успішно апробували всі сильні та слабкі сторони турнірного формату онлайн. Протягом години команди "Січові стрільці" (І курс) та "ВВП" (IV курс) аргументовано та ґрунтовно доводили свою точку зору на причинність десанту союзників в Нормандії 1944 року.

турнир2

Окремо варто відзначити сміливість команди "Січові стрільці", яким випала честь розпочинати турнір, однак не можна обійти і підготовку команди "ВВП", яка не обмежилася доповіддю, а і підготувала візуалізацію.

турнир1

турнир3

В підсумку "пробного" етапу історичного турніру було покладено початок реформам порядку турніру, і, звичайно, наповнення сердець учасників емоціями та бажанням повторити цей досвід через тиждень.

Історичний починає "турнірний сезон", а ми будемо тримати вас в курсі, не вживайте в курсові неперевірені джерела, мийте посилання та тримаєте міжрядковий інтервал.

ІV історичний турнір, далі буде!