Кафедра історії
Факультет географії, туризму та історії

19 листопада 2020 року відбулась ІV Міжнародна науково-практична конференція «МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ ПІДХОДИ У ДОСЛІДЖЕННІ ГОЛОДОМОРУ-ГЕНОЦИДУ». Науковий захід  організований на базі Національного музею Голодомору-геноциду у співпраці з Інститутом дослідження Голодомору, Фундацією українського Голодомору-Геноциду (Чикаго, США), Світовим конгресом українців, Всеукраїнською правозахисною організацією «Меморіал» імені Василя Стуса, Громадським комітетом із вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932–1933 рр. в Україні, Національною спілкою краєзнавців України, провідними українськими ЗВО та ін..

На третьому пленарному онлайн-засіданні  наукову доповідь «Санітарно-епідеміологічна ситуація на Дніпропетровщині  в умовах Голодомору 1932–1933 рр.» виголосила провідна наукова співробітниця Інституту дослідження Голодомору, докторка історичних наук, професорка кафедри історії України та правознавства Наталя Радомирівна Романець.

19.11.20202

19.11.20201