Кафедра історії
Факультет географії, туризму та історії

5 березня, в рамках Звітної наукової конференції викладачів КДПУ, власні результати наукової діяльності за минулий рік представили історики.

конф2

Протягом майже півтора року доц. А. Тарасов та доц. В. Яшин працювали над реалізацією науково-історичної частини європейського наукового проєкту, що реалізовувався спільно з Університетом м. Регенсбург (ФРН). Науковці виступили з доповіддю «Військовополонені та інтерновані на теренах південної України під час і після Першої та Другої світових воєн (в рамках проєкту «Deutsche Spuren in der Ukraine»)».

конф4

Доц. А. Тарасов, що досліджує проблему військового полону в роки Першої світової війни, розповів про умови перебування військовополонених та інтернованих на території України, окреслив коло наукових проблем як вирішених, так і тих, що знаходяться в процесі дослідження.

конф5конф7

 

 

 

 

 

 

 

 

конф9

 

конф8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Доц. В. Яшин зупинився на питаннях військового полону часів Другої світової війни, внеску військовополонених у відновлення зруйнованої економіки та проблему фіксації фізичного спадку праці полонених та інтернованих, зокрема, будинків, що були побудовані ними. конф13

конф12

конф16

 

 

 

 

 

 

 

 

конф17

конф18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виступ був схвально зустрінутий учасниками конференції. По закінченні доповіді науковці дали відповіді на питання.

14685
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша