Кафедра історії
Факультет географії, туризму та історії

Одним із провідних напрямків діяльності КДПУ  сьогодні є розширення міжнародного співробітництва. Кафедра історії та її інституційні попередники завжди в міру реальних можливостей брали участь в цьому процесі. Протягом декількох останніх років викладачі кафедри доц. А.Тарасов та доц. В.Яшин досліджують історію військового полону, інтернування та примусових робіт в часи Першої (доц. А. Тарасов) та Другої (доц. В. Яшин) світових воєн. Основна частина цих досліджень здійснювалася в рамках реалізації наукового проекту "Німецькі сліди в Україні" спільно з Університетом м. Реґенсбурґ, ФРН.

У цьому університеті, у лютому 2021 року, у науковому виданні "Deutsch in der Ukraine. Geschichte, Gegenwart und zukünftige Potentiale" вийшла друком спільна стаття доц. А. Тарасова, доц. В. Яшина та доц. В.Карпюк (факультет іноземних мов), за дієвого сприяння проф. В.Гаманюк,  під назвою "Neu entdeckte Befunde zur Geschichte der Deutschen in der Ukraine und ihr didaktisches Potenzial", в який знайшли своє відображення результати наукових досліджень наших викладачів та перспективи їх дидактичного застосування.

Варто зауважитти, що результати наукових досліджень вже інтегровані до навчальних програм і використовуються в освітній діяльності. 

Вітаємо колег і бажаємо нових наукових успіхів!

111 2222

    

14930
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша