Кафедра історії
Факультет географії, туризму та історії

G 1

G 2

21 грудня  2017 року у Криворізькому Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» відбулася презентація збірника «Музейний простір: збереження та презентація предметів юдаїки», до якого увійшли  концептуальні статті, дослідження та фото артефактів юдаїки, які демонструвалися під час виступів вчених на Всеукраїнському науково-практичному семінарі (Кривий Ріг, жовтень 2017 р.).

Серед наукових доробок, що увійшли до збірника, і статття кандидата історичних наук Р.П.Шляхтича «ГОЛОКОСТ  НА  КРИВОРІЖЖІ: ВИКОНАВЦІ  та  ЖЕРТВИ».

На презентації, науковець, як і його колеги-автори, розповів про свої мотиви обрання тематики дослідження й аналізу артефактів юдаїки, значення цієї справи для української історичної науки.

Всі бажаючи ознайомитись з матеріалими презентованого збірника матимуть таку можливість, звернувшись до Наукової бібліотеки КДПУ, до якої було передано кілька примірників.

G 3