Кафедра історії
Факультет географії, туризму та історії

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР

Доброю традицією стало відзначення науковців кафедри історії України та правознавства подяками за плідну науково-дослідницьку роботу на щорічній звітній науковій конференції викладачів Криворізького державного педагогічного університету.

подяки

Кілька років поспіль пальму першості утримує професор кафедри, доктор історичних наук Наталя Радомирівна Романець. Протягом року ми розповідали про її систематичну, наполегливу роботу в архівах з подальшим використанням напрацьованого масиву в реалізації Національних проектів; у підготовці монографічних й енциклопедичних видань; у постійній просвітницькій роботі.

Серед відзначених за плідну науково-дослідницьку роботу у 2018 році і ст.викладач кафедри історії України та правознавства, кандидат історичних наук Роман Петрович Шляхтич. Минулого року він звітував науковій спільноті КДПУ про свою роботу як стипендіат Кабінету Міністрів України; розширюючи кордони своїх наукових розвідок, виборов право опрацьовувати матеріали в одному із провідних европейських архівів. Днями, в стінах Криворізького державного педагогічного університету було презентоване колективне історично-документальне дослідження «Кривий Ріг: пам’ять міста 1941-1945 рр. у документах та матеріалах», до авторського колективу якого увійшов і наш молодий колега.