Кафедра історії
Факультет географії, туризму та історії

21.05.2021 - в онлайн-форматі підведено підсумки квесту "Шлях до Конституції".

Fotoram.io 1

Участь в інтелектуальних змаганнях взяли 59 учнів з 9 навчальних закладів (КПНЛ, КГ№127, КЗШ№111, 114, 120, Іскрівська ЗШ, КЗ "Ганівський НВК", КЗО "Криворізький ліцей-інтернат з посиленою військовою підготовкою", КЗ "КОФМК ДОР" ).

До переможного фіналу дійшли 23.

Автор ідеї квесту - Сергій Корнієнко: "Ми не виділяємо переможців та переможених, ми віддаємо шану послідовникам Раціо, а тому і сьогоднішня зустріч пройшла у вигляді "бесіди біля багаття", коли старші діляться історіями з життя, а молодші засвоюють та вдосконалюють.Сподіваємося, що відзнаки учасникам квесту будуть видаватися ще не один рік підряд".

Вчителька історії в КЗ "Ганнівський НВК", випускниця історичного факультету КДПУ Ольга Саранча: Дуже сподобалось! Учасники квесту планують провести в наступному році для учнів нашої школи! Велике спасибі! Запрошуйте ще, за можливості - долучимось !

187237178 279792510517197 8093489840125460695 n

Коваленко Сергій, КГ 127: 

Хочу виразити глибоку вдячність за всю пророблену Вами величезну роботу з організації такого чудового квесту, за наше згуртування, зручний формат, приємне товариство і спілкування. Дякую за увагу до кожного, постійний зв’язок, терплячість, виваженість, Ваші відповіді, допомогу. В нинішніх умовах це особливо цінуєш. Цей квест видався дуже цікавим та корисним саме для учнів, бо ми для себе відкрили багато чого нового. Тому бажаю усім насамперед здоров’я та успіхів у нелегкій, але цікавій для кожного праці. Успіхів та майбутніх зустрічей і в інтернет-просторі, і особистих. З повагою

Fotoram.io

Вчитель історії КЗШ 120, випускник історичного Денис Войтович:

Це був цікавий, креативний та напружений шлях до фіналу квесту «Шлях до Конституції». А головне тепер ми знаємо і вміємо розкодовувати шифр Цезаря, масонів та під рукою тримати мініатюрне дзеркальце, ну провсяк випадок ...

Вчитель історії КПНЛ, випускник історичного Віталій Зуй:

Квест змусив вирішувати шифри, знаходити відповіді на запитання і, принаймні мене, мотивував до поглиблення своїх знань .

квест5

Спеціальність Історія, далі буде...

Більше фото

 

15801
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша