Кафедра історії
Факультет географії, туризму та історії

Триває архівно-музейна практика здобувачів вищої освіти спеціальності Історія.

5 червня  група ІП-20 відвідала зоологічний музей КДПУ з унікальними експонатами, які розкривають багатство та різноманіття природи. Студенти ознайомилися з рідкісними видами тварин, що перебувають під загрозою зникнення, а також дізналися про важливість їх збереження.

7.06 зоо музей

Інтерес у істориків викликав один із найцікавіших експонатів - стенд "По сторінках Червоної книги України", де представлені рідкісні та зникаючі види тварин та рослин. Ця експозиція нагадує нам про необхідність охорони природи та усвідомлення відповідальності кожного з нас за майбутнє планети.

Студенти також оглянули 12 експозицій у скляних шафах, де представлені різноманітні види тварин, що дає можливість вивчити їхні особливості та роль у природних екосистемах.

У музеї також представлені муляжі, які допомагають уявити життя різних видів тварин та їх середовище існування.

Окрім цього, музей має різні експозиційні музейні колекції, такі як "Ссавці", "Гусеподібні птахи", "Риби і морські безхребетні тварини" та інші, які дозволяють зрозуміти різноманіття живого світу.

Відвідування Зоологічного музею КДПУ стало цікавим та пізнавальним досвідом. Музей нагадує нам про важливість збереження біорізноманіття та відповідальність за майбутнє планети.

До цієї екскурсії студенти вивчали різні дисципліни, пов'язані з охороною природи. Вона стала чудовим доповненням до історичних знань та допомогла усвідомити важливість екологічних питань у сучасному світі.

Фото різних експонатів лише намагаються передати частину вражень від відвідування музею. Рекомендуємо відвідати його особисто, щоб повністю поглибитися у світ природи та її краси.

7 червня група відвідала Музей історії Криворізького державного педагогічного університету, що знаходиться в стінах нашого вузу. Ця екскурсія стала нагодою зануритися в історію університету, ознайомитися з його багатою спадщиною та видатними постатями, які зробили вагомий внесок у розвиток закладу.

Переважна більшість професорсько-викладацького складу та співробітників університету мають багаторічний стаж роботи у вузі та є випускниками цього навчального закладу. Їхня пам'ять зберігає безліч важливих подій, свідками яких вони були, та образи колег або викладачів, чия професійна діяльність була тісно пов’язана з Криворізьким державним педагогічним університетом

7.06музей істоії

Експозиція музею

Музей КДПУ пропонує відвідувачам оглянути багаті експозиції, які відображають різні періоди розвитку університету. Експозиції містять численні фотографії, документи, артефакти та особисті речі відомих викладачів і випускників університету. Студенти мали змогу дізнатися про історію створення університету, його перші кроки, а також про визначні досягнення викладачів і студентів у різних галузях науки та освіти.

Відвідування музею викликало у студентів живий інтерес та гордість за свій університет. Вони змогли не лише доторкнутися до історії закладу, але й глибше усвідомити важливість спадщини, яку вони мають підтримувати та розвивати. Для багатьох з них ця екскурсія стала натхненням до подальшого навчання та професійного зростання.

Екскурсія до Музею Криворізького державного педагогічного університету залишила яскраві враження та стала важливою частиною освітнього процесу. Вона допомогла студентам краще зрозуміти історію та традиції свого навчального закладу, а також відчути себе частиною великої університетської родини.

Такі заходи є надзвичайно важливими для збереження спадщини та формування патріотизму серед студентів, адже вони сприяють не лише навчанню, а й вихованню молоді, яка буде з гордістю нести ім'я випускника КДПУ.

26736
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30