Кафедра історії
Факультет географії, туризму та історії

Шановні здобувачі вищої освіти! Усі, хто ще цього не зробив, мають якнайшвидше вийти на зв'язок із викладачами для для продовження навчальних занять у дистанційному режимі.

Якщо є вимога реєстрації на платформі Гугл Клас - реєструйтеся негайно.

Кафедра всесвітньої історії, як і інші кафедри, а також деканат ведуть щоденний контроль і облік участі студентів у навчальному процесі в дистанційній формі. Усі прізвища учасників і "відмовників" відомі.

Неучасть студента у навчальному процесі в дистанційній формі суттєво ускладнить його подальшу академічну долю.

Відмови штибу "не працювала мобілка", "поїхав до тітки в Австралію, а там в пустелі нема зв'язку", "я не знав, бо інтернет вимкнули", "коронавірус пошкодив комп'ютер" не приймаються і вислуховуватися не будуть.

На дворі ХХІ століття, організовуйтеся в групи, використовуйте спільну мобілку, якщо ваша зламалася тощо. Принаймні, якщо ви самі не здатні вирішити проблему встановлення зв'язку із викладачем, зверніться до студентів старших курсів або до батьків - вони вам допоможуть.

З повагою до вас, викладачі кафедри.