Малюнок - Нікіта Тітов
Сьогодні, в цей день, на Україну летіли ворожі ракети. Понад шість годин масованої нічної атаки.
Так діє ворог, не маючи можливості просуватись на фронті, – намагається руйнувати життя цивільних.
Як написано на сторінці Музею Голодомору, - як і 90 років тому, ворог прагне нас знищити, залякати, позбавити нормальних умов для життя. Минають роки, змінюються диктатори, але не змінюються наміри - не допустити існування успішної, вільної держави поруч, яка обрала європейські цінності. Але сьогодні в нас є те, що не мали наші діди і прадіди 90 років тому. Це Збройні Сили України, які вкотре захистили нас цієї ночі.
Віримо в своїх військових і дякуємо їм! Героям слава!
23-25 листопада 2023 р. в Національному центрі «Український Дім» проходив Міжнародний науковий форум «Україна в епоху Голодомору: влада, опір, ідентичність», де з доповіддю виступила доктор історичних наук Наталя Романець (Волинки як форма опору під час суцільної колективізації та Голодомору: теоретико-методологічні засади дослідження).
23 листопада на території Києво-Печерської Лаври відбулася велика Науково-практична конференція «90-ті роковини. Історія Голодомору-геноциду»; у Трапезній церкві Києво-Печерської лаври відбулась презентація збірки документів «Механізми творення Голодомору: хлібозаготівельні кампанії 1931–1933 рр. на Дніпропетровщині». Автор вступної статті та упорядник доктор історичних наук Наталя Романець.
Фото з сайту 0564
Чим відрізняється геноцид сьогодні та геноцид 90 років тому?
Дослідження українських вчених доводять – нічим.
Історія – наука з найважливіших. Для відстоювання інтересів держави.
Київ, 24 листопала 2023 р. Фото Наталі Романець