Кафедра історії
Факультет географії, туризму та історії

У відповідності із новим законодавством про вищу освіту, підготовка освітніх програм відбувається за участю стейкголдерів (стейкхолдерів)  - тобто, осіб, зацікавлених  у якісній підготовці фахівців: це, зокрема, роботодавці та студенти.

Відповідно до плану діяльності робочих груп із підготовки освітніх програм бакалавріату та магістратури, сьогодні, за головування пана заступника декана ФГТІ канд. філос. наук,  І. Панафідіна, секретарства доц. Л. Задорожної та участи членів робочих груп доц. Н. Печеніної, доц. А. Тарасова, доц. О. Кожухаря та доц. В. Яшина відбулася зустріч робочих груп із стейкголдерами цих програм. На зустріч були запрошені: директор школи №№ 32 м. Кривого Рога пані А. Волик; директор № 70 м. Кривого Рога пан В. Бондарук; директор Гурівської школи Кропивницького району пані В. Корнієнко; заступник директора Криворізького історико-краєзнавчого музею пан А. Дробот; вчителі шкіл міста п. В. Зуй та п. О. Кушнір;  студенти-історики О. Холодняк, М. Мельник та В. Кутьков.

Шановній громаді були представлені проекти навчальних планів бакалавріату та магістратури. Відбулося жваве обговорення запропонованих програм. Запрошені учасники зуістрічі схвально оіцнили поточну якість підготовки спеціалістів-істориків та висловили свою позитивну оцінку запропонованим освітнім програмам. Також було внесено низку пропозицій щодо вдосконалення освітніх програм. Ці пропозицій вже обговорюються в робочих групах. зустрічі із стейкголдерами буде продовжено найближчим часом.

1       2

зображення viber 2021 04 16 16 27 58