Книга Карла Поппера «Відкрите суспільство та його вороги» про основну проблему середини ХХ століття – ніхто не має монополії на істину.
Чим проблематика може зацікавити студентів початку ХХІ століття?
Це і структурував у своїй доповіді Олег Лактіонов (гр. ІП-16)
Починали з давніх греків. Балансували між сенсами античності і сучасної України. Використовували для візуалізації кадри сучасних кінофільмів і цитати великих.
Таким чином виступ, питання, загальна дискусія стали потоком єдиного гуманітарного знання, де важливо все. Сприймати світ і культуру як єдиний загальний потік сенсів, де кожна одиниця важлива і самодостатня.
Дякуємо доц. О.В. Мішаловій як ініціатору теми - за можливість осмислити сенсове – суб’єкт, культура, історія, філософія можуть зливатись в одне ціле, що постійно рухається.
Від відкритого суспільства до відкритих систем.
Метамодерн.
Що було не так як завжди? – До нас на Агору прийшли студенти факультету ДТО.
Що було майже традиційно? – З нами були наші випускники-історики. Цього разу Тамарі Заялова, випуск 2013 року.
Ляна Музика (ІП-16): Нарешті мій колега Олег Лактіонов виступив з доповіддю про Карла ПОППЕРА. Це було дуже цікаво, я нарешті почула те, що мене так цікавило (люблю філософську Агору).
Коли слухала доповідь, зрозуміла, що це буде дискусія, яка варта уваги, великої уваги і так і сталося, кінець даної Агори був як завжди дуже драматичний і цікавий.
Ігор Панафідін: Дуже яскрава характеристика!!! Драматичний виступ, як Гамлет у виконанні Висоцького. "300 спартанців" і "Кіборги". Спарта і Україна. Історизм та історицизм. Зруйнування міфів і пророцтв як мета діяльності історика.
«Відкрите суспільство» на 22 Агорі
Щоб суспільство було відкритим, воно має розвиватись. Всі мають розвиватись
P.S.: Суспільство суспільством, а без греків ніяк