Кафедра історії
Факультет географії, туризму та історії

В січні 2021 року на базі Покровського ліцею м.Кривий Ріг пройде І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Конкурс є щорічним інтелектуальним змаганням, що проводиться серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти з метою популяризації наукової освіти, пошуку й підтримки обдарованої учнівської молоді.

В сучасних умовах конкурс-захист вібдуватиметься на платформі Zoom та складатиметься з трьох частин: заочного оцінювання робіт учасників, постерного захисту та наукової конференції. На підставі протоколів заочного оцінювання науково-дослідницьких дослідницьких робіт, постерного захисту та наукової конференції організаційним комітетом складається підсумковий протокол проведення I етапу Конкурсу в кожній науковій секції, який є підставою для встановлення результатів.

29 грудня була проведена нарада з організаційних питань.

Данилович Людмила Ярославівна, консультант КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Криворізької міської ради,звернула увагу на особливості проведення конкурсу.

Пільник Лариса Йосифівна, секретар оргкомітету,  заступник директора з ВР Криворізького Покровського ліцею, акцентувала увагу на організаційних моментах.

Членами журі були запрошені викладачі КДПУ - завідувачка кафедри історії України та правознавства Печеніна Н.А., доценти кафедри історії України та правознавства Задорожна Л.В., Тарасов А.В., Товстоляк Л.В., доцент кафедри всесвітньої історії Яшин В.О., старші викладачі кафедри всесвітньої історії Панафідін І.О. та Селищева І.А.

ман9