Большаніна 2024

Большаніна1 2024

20 березня 2024 року у дистанційному форматі було проведено засідання кафедри педагогіки, на якому відбулась публічна презентація наукових результатів дисертації здобувачки ступеню доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки О. В. Большаніної.

Голова засідання: С. Л. Кучер, докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри педагогіки.

Тема дисертації: «Теоретико-методичні ідеї художників-педагогів у закладах мистецької освіти України першої половини ХХ століття».

Науковий керівник: В. А. Гаманюк, докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання, проректорка з наукової роботи.

Здобувачка ступені доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки О. В. Большаніна презентувала результати наукового дослідження, розкрила актуальність і важливість вивчення теоретико-методичних ідей художників-педагогів України першої половини ХХ століття у закладах мистецької освіти, дала ґрунтовні, повні відповіді на поставлені запитання.

Большаніна2 2024

Большаніна3 2024

Большаніна4 2024

Большаніна5 2024 Експерти: Л. Ф. Ейвас, кандидатка педагогічних наук, доцент, декан факультету мистецтв, доцент кафедри ДПМ та дизайну; І. О. Красюк, кандидатка педагогічних наук, доцент, доцент кафедри образотворчого мистецтва, надали схвальні відгуки, відзначили високий рівень проведеного О. В. Большаніною дослідження, його актуальність, новизну, практичну значущість і рекомендували для подання до захисту в разову спеціалізовану вчену раду.

Під час загального обговорення присутні викладачі кафедри педагогіки одноголосним голосуванням рекомендували дисертацію О. В. Большаніної для подання до захисту в разову спеціалізовану вчену раду.

Щиро вітаємо здобувачку ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки О. В. Большаніну, наукового керівника В. А. Гаманюк та бажаємо подальших творчих успіхів!

Травень 2024