Сертифікатні програми -  спеціалізований навчальний курс визначеної тривалості, який передбачає цільову підготовку слухачів, відповідно до договору про надання платної освітньої послуги та інших документів,

Коротко- чи довгострокові, інноваційні та оригінальні, створені висококваліфікованими фахівцями сертифікатні програми:

- не мають будь-яких обмежень попередньої підготовки,

- розраховані на здобувачів освіти, які прагнуть самовдосконалення та розвитку.

Сертифікатні програми покликані розширити перелік професійних компетенцій та  стають додатковим плюсом при працевлаштуванні.

Криворізький державний педагогічний університет має певний досвід у визначеному напрямі та у 2022-2023 н.р. на кафедрі педагогіки спільно із колегами кафедри фізичної культури та виховання запроваджує три сертифікатні програми:

«Педагогіка вищої школи» (опис програми),

«Педагогічний менеджмент» (опис програми),

«Сучасний фахівець із фізичного виховання» (опис програми).

За результатами опанування слухачем сертифікатної програми, набуття певних професійних знань, умінь і навичок, компетентностей  видається сертифікат Криворізького державного педагогічного університету. Інформація про опанування сертифікатної програми може зазначатися в додатках до диплому європейського зразка.

1   Якщо вас зацікавили наші програми, свої питання щодо можливості Вашого зарахування можете поставити шляхом заповнення гугл-форми (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScKE7NYkpaXX12w9TZKmshiPEhGE8YC0lLWEgp_xMkwNm-aeQ/viewform).

19867
Травень 2024