8 листопада 2022 року викладачі кафедри педагогіки Криворізького державного педагогічного університету, аспіранти та магістранти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки взяли участь у Всеукраїнському флеш-семінарі:

«Виклики сьогодення: навички сучасного вчителя Нової української школи».

Рисунок1флеш семінар 1

Флеш-семінар було проведено в дистанційному форматі за допомогою сервісу Zoom за сприяння Інституту модернізації змісту освіти спільно з Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України( https://imzo.gov.ua/events/vseukrains-kyy-flesh-seminar-dlia-fakhivtsiv-osvitn-oi-haluzi-fizychna-kul-tura-vyklyky-s-ohodennia-navychky-suchasnoho-vchytelia-novoi-ukrains-koi-shkoly/).

Учасники флеш-семінару прослухали доповіді доктора наук з державного управління Ірини Грищенко: «Формування та розвиток лідерства в освітньому середовищі» та кандидата педагогічних наук Ольги Просіної «Розвиток дизайн мислення для створення інноваційного освітнього контенту».

Цей захід був особливо корисний  магістрантам, які обрали сертифікатну програму «Сучасний фахівець з фізичного виховання», оскільки  семінар був спрямований на фахівців освітньої галузі «Фізична культура». Тому зміст семінару також зацікавив їхніх наукових керівників, які здійснюють наставництво в межах керівництва кваліфікаційними роботами магістрантів.

20661
Травень 2024