bowling19 1

4 жовтня 2019 року в спортивно-розважальному комплексі «Юніон» відбулися змагання з боулінгу серед працівників Криворізького педагогічного. Спортивний турнір був присвячений Дню працівників освіти.

bowling19 2

Змагання з боулінгу можна з впевненістю назвати традиційними. Щорічно профспілковий комітет на чолі з Л. В. Бурман організовує інтерактиви для освітян. «Я ще раз хочу привітати всіх працівників зі святом, яке сьогодні триває у такій теплій, неформальній атмосфері. Той педагогічний дух і запал, який ми демонструємо впродовж усього навчального року, потребує гарного відпочинку. Бажаю кожному з вас показати гарний результат. Зі святом!», – привітала присутніх Людмила Володимирівна.

bowling19 3

Професорсько-викладацький склад і співробітники університету створили 16 команд структурних підрозділів. Учасники змагалися за першість у дві зміни в командах по 6 гравців. Перед початком змагань кожна команда презентувала свою назву й девіз.

bowling19 4

З перших хвилин руху кулі доріжкою боулінгу кожен зрозумів: боротьба за перемогу стане чесною, але безкомпромісною.

bowling19 5

Хоча всі учасники грали за власну команду, кожен міг індивідуально поборотися за титул найкращого гравця. Секрет успіху був дуже простим – за допомогою кулі збити якомога більше кеглів.

bowling19 6

Сили й впевненості в собі гравцям надавали групи вболівальників. Студенти різних факультетів підготували різноманітні гасла, плакати, яскравий реквізит на знак підтримки своєї улюбленої команди. Така енергія, без сумніву, надихала кожного учасника виборювати бажану перемогу.

bowling19 7

«Напередодні Дня працівників освіти ми вирішили підтримати наших викладачів, адже протягом усього періоду навчання вони підтримують нас. У такий спосіб ми хотіли висловити свою вдячність за їх працю!», - поділилася голова студентської ради факультету іноземних мов Вікторія Шванова.

bowling19 8

Після закінчення двох ігор інтрига загострилася. Кожен прагнув привести свою команду до омріяної перемоги. Будь-який кидок міг виявитися вирішальним. Присутніх привітав ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко: «Я хочу побажати всім успіхів не тільки у спортивній, а й у творчій сфері. З професійним святом!». Після невеличкої паузи стали відомі результати змагання:

bowling19 9

І місцепсихолого-педагогічний факультет – 609 балів.

bowling19 10

ІІ місце факультет географії, туризму та історії – 575 балів.

bowling19 11

ІІІ місцекафедра фізичної культури та методики її викладання – 526 балів.

bowling19 12

Кращий гравець – О. М. Письменний – 122 бали.

bowling19 13

Краща гравчиня – І. М. Федяніна – 111 балів.

bowling19 14

Не залишилися без належної винагороди й студенти, які вболівали протягом усієї гри. Найактивнішими виявилися вболівальники факультету іноземних мов, які одержали солодкі призи за підтримку своєї команди. Всі переможці отримали приємні подарунки від профкому.

bowling19 15

Ось і завершився черговий турнір із боулінгу. Кожен отримав можливість зробити невеличкий тайм-аут перед новим навчальним тижнем, насолодитися відпочинком у приємному товаристві та відчути справжній драйв захоплюючого змагання.

Криворізький педагогічний вітає всіх співробітників зі святом і бажає подальших успіхів!

Більше фото в галереї