zahyst271218 1

У Криворізькому педагогічному тривають захисти магістерських робіт. Презентували свої здобутки й ті випускники, які писали свої дослідження на кафедрі педагогіки. Серед магістрантів були присутні фахівці, які здобувають другу вищу освіту за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки

Дослідження оцінювала державна екзаменаційна комісія, до складу якої увійшли зав. кафедри педагогіки д. пед. н., проф. Т. О. Дороніна., к. пед. н., доц. О. С. Білоус, к. пед. н., доц. І. А. Волощук, к. пед. н., доц. В. В. Іванова, к.пед. н., доц. І. Є. Макаренко, к. пед. н., доц. О. Б. Потапенко.

zahyst271218 2

Початок роботи розпочався з привітання Тетяни Олексіївни Дороніной: «Захист магістерської роботи – важливий етап  у житті випускника. Сьогодні ви представляєте ті знання, які отримали, навчаючись у нашому університеті. Педагогіка – це не тільки важлива теоретична дисципліна зі своїми законами й принципами, це ще й можливість застосувати їх на практиці, довести свій високий професійний рівень».

У мультимедійних презентаціях магістри представили свої наукові доробки, у яких розкрили особливості формування різних компетентностей у майбутніх учителів та висвітлили умови використання сучасних педагогічних технологій.

zahyst271218 3

Доповіді студентів відзначалися оригінальністю підходів та нестандартним баченням тієї чи іншої педагогічної проблеми. Були представлені авторські розборки факультативів із різноманітних курсів за темами досліджень, які можуть бути використані учителями у закладах середньої освіти.

Після кожної презентації відбувалося активне обговорення, магістри відповідали на питання членів екзаменаційної комісії. Також зачитувалися зовнішні та внутрішні рецензії на кожну магістерську роботу.

Випускники магістратури кафедри педагогіки довели високий рівень своєї професійної підготовки, продемонстрували не тільки теоретичне, а й практичне значення результатів наукових розвідок.

Хай щастить у майбутньому професійному житті на викладацькій ниві!