hgv40 1

Творчою перлиною Криворізького педагогічного є факультет мистецтв і його художньо-графічне відділення. Уже 40 років структурний підрозділ є невід’ємною культурною складовою не тільки нашого університету, а й міста загалом.

hgv40 2

З нагоди ювілею митцями художньо-графічного відділення було заплановано й проведено цілу низку творчих заходів: ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Мистецька освіта: теорія, методологія, технології», виставку «Із золотого фонду», посвяту першокурсників «Я – студент худграфа» тощо.

hgv40 3

У межах цього циклу, 20 листопада 2019 року в актовій залі головного корпусу відбувся урочистий концерт, присвячений масштабній ювілейній події. На святі були присутні не тільки викладачі й студенти мистецького напряму, а й усі охочі.

hgv40 4

Теплими словами привітання поділився ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко, який наголосив на неабиякій важливості діяльності факультету мистецтв, розповів про внесок наших митців до загальнодержавної культурної спадщини та важливу роль викладачів і студентів факультету у формуванні позитивного іміджу Криворізького педагогічного.

hgv40 5

Інструментальна партія, солов’їний спів, граційні й виразні рухи – все це дійсно надихає. Усі присутні отримали можливість зануритися в атмосферу легкості й краси. Номери концертної програми гармонійно доповнювали одне одного, немов створюючи єдиний витвір мистецтва.

hgv40 6

«У цьому році художньо-графічному відділенню виповнюється 40 років. Я хочу побажати нашим викладачам та студентам побільше сил, творчого пориву для подолання буденності, щастя від створення образів. Також побільше оптимізму для того, щоб змінювати цей світ на краще», – привітала колег заступниця декана з виховної роботи, к. пед. н. Ю. О. Зенькович.

hgv40 7

Приємною несподіванкою стало вручення всім митцям творчого факультету заслужених нагород з нагоди ювілею. Керівництво міста та Металургійного району тепло привітало громаду художньо-графічного відділення. Директор Департаменту освіти і науки міськвиконкому Т. П. Кріпак у своїй промові підкреслила вагому роль професорсько-викладацького складу КДПУ в процвітанні нашого міста, адже саме наставники студентства є взірцями й творчими орієнтирами для нових поколінь криворізької молоді.

hgv40 8

Почесними нагородами від виконкому Кріворізької міської ради нагороджені І. М Удріс, Л. Ф. Ейвас, В. В. Томашевський, І. О. Красюк, А. В. Школяр. Грамотами від виконкому Металургійної районної ради відзначені Ю. О. Зенькович, А. А. Марченко, В. В. Мішуровський, О. І. Пікущий, Р. О. Пильнік, А. Д. Труфкін, О. І. Фурман, В. Г. Щербина, О. С. Юрченко.

hgv40 9

Співробітники, які щоденно працюють задля нових досягнень нашої альма-матер, отримали грамоти від університету.

На цьому серія радісних подій не завершується: попереду ще багато вражаючих заходів.

Криворізький педагогічний вітає художньо-графічне відділення факультету мистецтв
й бажає яскравих емоцій для створення нових образів!