З 20 по 29 травня делегація Криворізького державного педагогічного університету здійснить офіційний візит до Нового університету Бакингемшира (Великобританія).

Поїздка є заключним етапом участі команди КДПУ у програмі розвитку лідерського потенціалу університетів України, яку впроваджує Британська Рада в Україні у партнерстві з Інститутом вищої освіти Національної академії педагогічних наук України та Фундацією лідерства для вищої освіти (Велика Британія), а також за підтримки Міністерства освіти і науки України.

В межах цієї програми наш університет реалізує проект «Імідж університету як результат формування його соціального капіталу». Як ми повідомляли, до цього вже відбулися модулі присвячені філософії лідерства й реалізації університетських проектів.

Університет на міжнародному рівні представлятимуть: ректор університету Ярослав Шрамко, лідер проектної команди Маргарита Широкова, голова первинної профспілкової організації КДПУ Людмила Бурман, начальник відділу міжнародних зв’язків Вячеслав Турський і студентка факультету української філології Світлана Ізвєкова.

Делегацію Криворізького педагогічного приймає Buckinghamshire New University. Університет було засновано наприкінці ХІХ ст. Спочатку працював за двома напрямами: наука і мистецтво. Пройшов довгу історію, після Першої і Другої світових війн двічі змінював свою назву, розширюючи профілізацію підготовки студентів, з 2007 носить сучасну назву — «Бекінгемшир Нью Юніверсіті».

У межах поїздки заплановано участь у різноманітних заходах, зокрема на базі факультету проектування та мистецтв «Бекінгемшир Нью Юніверсіті». Будуть обговорені шляхи подальшого співробітництва між нашими університетами. Також відбудеться вивчення можливостей сучасних форм організації освітнього процесу, побудови лідерських стратегій освітніх закладів, бізнес-моделей, розбудова університетського кампусу, ознайомлення з організацією сучасної університетської бібліотеки тощо.

«Під час візиту ми презентуємо наш університет, а також зміни, які в ньому відбулись за час участі в проекті. Поділимось досвідом Криворізького педагогічного в підготовці лідерів й зможемо дослідити досвід Великобританії», – розповідає про заплановану роботу лідер проектної команди КДПУ Маргарита Широкова.

Нагадуємо, що Криворізький державний педагогічний університет активно співпрацює з Британською Радою в Україні. Зокрема представниками вишу була завершена низка навчальних програм: Програма розвитку лідерського потенціалу університетів УкраїниПрограма Британської Ради в Україні для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, Програма «Активні громадяни: медіа для молодіжних центрів».

Розгорнутий репортаж читайте у наступних новинах

4990
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31